www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Привітання з Днем захисту дітей!
Версія для друку Написати листа
Сьогодні по всій Україні відзначається

прекрасне свято - День захисту дітей!
Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточена любов’ю, турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаю терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітей!

Ось і настало літо,
Нині перший день!
Потрібне свято подарувало,
Свято всіх дітей.
Нехай воно буде світлим, яскравим,
Повним чарівності.
Нехай від щастя і подарунків
Світяться очі.
Дитячий сміх не замовкає,
По країні дзвенить.
Виконує всі бажання
І добром манить!
Саме у цей день голова Апостолівської райдержадміністрації - Сергій Патоєв, голова Апостолівської районної ради - Віктор Мудрий та перший заступник голови Апостолівської райдержадміністрації - Анна Скрипник відвідали дітей, які перебувають у комунальному закладі "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Надія", що в м. Апостолове. На їхню адресу прозвучали привітання і були вручені солодкі подарунки.
Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації відвідало дітей загиблих учасників антитерористичної операції, дітей із багатодітних сімей та дітей пільгової категорії громадян. Їм були вручені солодкі подарунки та подарено гарний настрій. Діти та батьки отримали незабутні враження.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор