www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 30 листопада 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
АТ «Дніпропетровськгаз» інформує: «Реєстрація в Особистому газовому кабінеті: просто, зручно!»
Версія для друку Написати листа
АТ «Дніпропетровськгаз» інформує:

«Реєстрація в Особистому газовому кабінеті: просто, зручно!»

Сьогодні для того, щобпередатипоказаннялічильника, сплатити за доставку газу чиперевірити стан особовогорахунку, не треба витрачатибагато часу і зусиль, кажуть в АТ «Дніпропетровськгаз». Всіці «газові» питанняможнавирішити будь-де, на роботі, під час прогулянкичивдома з дивану!

Все завдякизручним та простим онлайн-сервісам, якіспеціальнорозробили для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз».

До Вас вже давно не приходить листоноша, але Ви досі не можете відмовитисявідпаперовихквитанцій? Завантажте та роздрукуйтеїхвласноруч з Особистогокабінету на сайті 104.ua. Також там можнащомісяцяфіксуватидані з приладуобліку та контролюватирахунки.

Особистийкабінет – ценайпопулярніший онлайн-сервіссередспоживачів АТ «Дніпропетровськгаз». Якщо Ви досійого не створили, скористайтесяекспрес-реєстрацією. Подзвоніть до контакт-центру (тел. (067) 00 90 104) та назвіть номер особовогорахунку. Логін та пароль для Вашого персонального входу на сайт 104.ua створять автоматично та надішлють в смс.

Передатипоказаннялічильника та сплатити за доставку газу за батьків, старших родичівабосусідівможна у чат-ботіViber 7104ua. Цейунікальнийдистанційнийсервісдозволяєзареєструвативідразудекількаособовихрахунків та керувати ними!

Переходьте в режим «онлайн» - економтесили та час, і бережітьздоров’я!

З повагою, дирекція АТ «Дніпропетровськгаз»
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор