www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
ТОВ РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» ІНФОРМУЄ
Версія для друку Написати листа
ТОВ РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» ІНФОРМУЄ:

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартує напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «НафтогазУкраїни». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «Дніпропетровськгаз Збуту».

У НАК «НафтогазУкраїни» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезоне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можнапридбати по літньоюціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціні не врахованіпослуги за доставку газу, якізмінюються в залежностівідрегіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будутьзазначені в щомісячному рахунку за використаний газ.

"Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «Дніпропетровськгаз Збуту» нададуть своїм клієнтам інформацію про їхобсягиспоживання газу в минулому опалювальному періоді або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистомукабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора", - говорить директор "ДніпропетровськгазЗбут" Тетяна Соболь.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «НафтогазУкраїни» поставляєучасникамакції газ з резервнихобсягів за акційноюціною. Розмірекономії при цьому буде залежативідпоточнихцін, і продавець не зможевплинути на їїрозмір.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживачзможеотримати газ на загальнихумовах - по ціні ПСО, щодіє на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 роки не використаютьпередплачений газ, можуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можно використати в випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижче, ніж ціна акції.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій.

Оформити і оплатити покупку можна буде онлайн - в Особистомукабінеті на 104.ua або в ЦОК: досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за куплений запас газу.


Центр обслуговування клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз»
вул. Визволення, 99
Апостолове, 53802, Україна, Тел.: +380565691480

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор