www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
17 вересня – День рятівника!
Версія для друку Написати листа
17 вересня – День рятівника!

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.
Сьогодні, голова Апостолівської райдержадміністрації Сергій ПАТОЄВ, перший заступник голови Апостолівської райдержадміністрації Анна СКРИПНИК та голова Апостолівської районної ради Віктор МУДРИЙ привітали кращих працівників Апостолівського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровської області ( 51 та 20 державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Дніпропетровської області ) почесними відзнаками Апостолівської районної державної адміністрації та Апостолівської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу захисту населення і території Апостолівського району від надзвичайних ситуацій та з нагоди професійного свята - Дня рятівника.
Також були вручені нагороди «Відзнака за заслугу перед громадою» кращим рятівникам в Апостолівському районі.
Дякуємо всім працівникам Апостолівського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровської області за вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з безжалісними стихіями. Бажаємо щастя, здоров’я та добробуту. Зі святом!

З повaгою,
Головa Апостолівської paйонної
деpжaвної адміністрації Сергій ПАТОЄВПро цей сайт | Запитання | Адміністратор