www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.
Версія для друку Написати листа
29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.

В цьому році виповнилось 103 роки. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Бій під Крутами у 1918 році став символом незламності і стійкості українських воїнів.
Сьогодні ми вшановуємо юних Героїв Крут, які понад сторіччя тому зробили неможливе - на чотири доби зупинили більшовицьку армію, яка сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Вище за власне життя молоді українці поставили свободу і гідність, незалежність своєї держави.
Після здобуття Україною незалежності подвиг героїв Крут зайняв гідне місце в пантеоні національної слави, став символом патріотизму і жертовності у боротьбі за державну незалежність. У 2006 році на залізничній станції Крути відкрили Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут».
Такий же героїзм виявляють і сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.
Тож нехай на Україні якнайскоріше настане мир і злагода. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають. Вічна пам’ять і слава героям!


З повагою

Голова Апостолівської
райдержадміністрації Сергій ПАТОЄВ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор