www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
"Тільки споживачі можуть «запустити» повноцінний ринок газу в Україні" – Максим Беспальчук
Версія для друку Написати листа
Тільки споживачі можуть «запустити» повноцінний ринок газу в Україні – Максим Беспальчук

«Запустити» повноцінний ринок газу в Україні можуть тільки споживачі. Обираючи найвигідніші умови, вони змусять газопостачальників працювати над кращим сервісом та знижувати тариф. На цьому наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

«Раніше споживачі купували газ в постачальника-монополіста. Обрати іншу компанію було неможливо. Люди мимоволі «погоджувалися» на існуючі умови, опинившись в заручниках ситуації. А олігархи отримували надприбутки, – пояснив Максим Беспальчук. – Все докорінно змінила поява в Україні ринку газу. Він дозволив саме споживачам диктувати свої умови».

За словами Максима Беспальчука, конкуренція на ринку газу спонукає компанії пропонувати клієнтам кращий сервіс та вигіднішу ціну.

«Тільки-но компанії зрозуміють, що клієнти можуть піти від них кожного дня, вони почнуть працювати для людей. А отже – споживач єдиний, хто може дійсно «запустити» цей ринок. Для цього не потрібно багато – лише бажання і трохи часу. Обрати для себе газопостачальника з найвигіднішими умовами та укласти з ним договір. А якщо умови не влаштують, знову змінити компанію», – наголосив Максим Беспальчук.

Ринок газу в Україні почав працювати з літа 2020 року. Нині там – майже півсотні компаній.

Як змінити постачальника газу – тут. Алгоритм(пошагово)-як змінити постачальника газу.docxАлгоритм(пошагово)-як змінити постачальника газу.docx
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор