www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Новини спорту
Версія для друку Написати листа
Новини спорту

Ось уже двадцять шість років на теренах України у другу суботу вересня відзначають День фізичної культури і спорту (Указ Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94). 2020 рік став не винятком, хоча карантин вніс свої корективи, та заходи безпеки не стали перешкодою для занять фізичною культурою і спортом, навпаки спортивні змагання пройшли більш організовано, злагоджено під наглядом медичних працівників із дотриманням усіх правил і норм протиепідемічної безпеки. У ці вихідні, святкові дні нашим спортсменам було де показати себе приймаючи гостей з різних куточків Дніпропетровської області.

12 вересня 2020 року – обласна комплексна спартакіада «Краще спортивне село Дніпропетровщини 2020»

13 вересня 2020 року – обласні змагання 1/8 з футболу у групі Gна «Кубок голови Дніпропетровської облдержадміністрації».

На стадіоні «Локомотив» відбулась остання шоста гра у групі G на «Кубок Губернатора 2020». У змаганні взяли участь збірна Апостолівського району та ФК «Софіївка» (Софіївського району). В результаті напруженої, безкомпромісної, яскравої і результативної спортивної боротьби переможцем з рахунком 1 : 6 стали гості. Софійчани в гостьовому матчі досягли перемоги, хоча ця вікторія була непростою, так як господарі, апостолівчани, продемонстрували велике бажання перемоги та бійцівські якості. Але майстерність ФК «Софіївка» взяла верх і вони стали на другому місті у групіG. Єдиний гол в нашій команді забив Семакін Руслан із Ниви Трудової.«Участь у цьому турнірі не принесла перемоги нашій команді та показала над чим необхідно працювати» - по закінченні гри сказав тренер команди Ігор Вікторович Чабаненко. «Дякую всім хто вірив у нас, підтримував не лише словом але і фінансово. Підставили своє плече голови громад Нігай С.К., Савченко А.В., Любченко О.О., Мирошниченко Ю.М. та їх заступники Буко Д.В., Котко К.І., депутат Грушівської ОТГ Новохатько М.М. Особливі слова подяки хочеться висловити голові Апостолівської районної державної адміністрації Патоєву С.В. та його першому заступнику Скрипник А.В., які приклали чи мало зусиль і зуміли об’єднати можливості усіх чотирьох громад, щоб наша команда мала можливість прийняти участь у цьому турнірі. Також висловлюю подяку Медведю О.Б., Колєснік Л.П., Омельченко О.О. за створення належних умов у спортивному комплексі «Енергетик» і на стадіоні «Локомотив» та сприяли у проведенні футбольного турніру, Ларченку М.Ф. головному лікарю, Струк Т.В. медичній сестрі Апостолівського центру ПМСД за медичний супровід змагань, ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» спонсорську підтримку. Головною метою організаторів цього турніру було популяризація футболу серед населення і привернення уваги керівництва територій на розвиток цього виду спору.

Отже, 1/8 «Кубку Губернатора 2020» завершена, а вже 14.09.2020 року особисто головою ОДА Олександром Вікторовичем Бондаренком разом із головою Асоціації футболу Дніпропетровщини Віктором Вікторовичем Андрухівим та начальником управління молоді і спорту облдержадміністраціїОлександром Петровичем Пшеничниковимпроведено жеребкування подальших ігор футбольного турніру. Остання гра відбудеться 17 жовтня 2020 року у місті Дніпро на спорт-арені «Дніпро», переможець отримає приз 1,5 мільйона гривень на будівництво сучасного стадіону у своєму населеному пункті. Хай переможе сильніший.

З 11.09. по 13.09.2020 року в пселищіРибаківка проводився Всеукраїнский футбольний турнір средидетей 2010-2011 року народження В цьому турнірі прийняло участь 5 команд із міст Харьків, Одеса, Новая Каховка, Першотравенськ ( Миколаївскої області),Зеленодольск (Дніпропетровської області). Дніпропетровщину і наш район представляла команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи первинної профспілкової організації Криворізької теплоелектростанції ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», тренери Віктор Валентинович Заітов, Валентин Анатолійович Кіданов, Андрій Васильович Нартов.В перший день змагань наша команда провела дві гри: з Першотравенськомз рахунком 0-5 и командою із Харкова з рахунком 3-0. Причина такої чи малої поразки крилася в тому, що команда виглядала втомленою (адже подолали шлях в 400 км і через дві години вийшли на першу гру). В цій грі ми дали можливість показати свої уміння всім заявленим футболістам. Після гри, зробив експрес-аналіз всього що відбувалось на полі, детально пояснивши хлопцям тактику гри с харківчанами, тренери сподівались, що гравці їх зрозуміли. Получив ЦВ хлопці с перших хвилин включили максимальну швидкість і обрушили шквал атак на ворота суперника. В результаті 3-0. У нашій команді голи забивали: ЗОРЯ Е., КАЗНАЧЕЙ А., ЩЕПЕТИЛЬНИКОВ К. У третій грі була повержена Одеса з рахунком 2-1. Відзначились КАЗНАЧЕЙ А. и ЗОРЯ Е. В заключній грі наша команда поступилася команді -чемпіону з Нової Каховки 0-2 и набрав 6 очків, завоювала третє місце. Друге місце зайняла команда із Першотравенська. Нашій команді буловрученоКУБОК и "бронзові" медалі. Також, двоє наших гравців отримали індивідуальні призи: кращий нападаючий- КАЗНАЧЕЙ Анатолій і кращий захисник- ШУШКОВСКИЙ Олексій. Після всіх ігор проводились різні конкурси. В одному із них (обводка конусів на час) переміг наш гравець - КУРТА Богдан. На закінчення, хочемо подякувати Зеленодольскій міській раді в особі Савченко А.В., Чудак Л.Ф., Олейник А.В. за виділення коштів для участі молоді у футбольному турнірі. Також, велике спасибі Таритіній О.М. за фото-сесію і відеоматеріал и Нагорному Є.П. за швидку і безпечну доставку команди до місця змагань і у зворотньому напрямку.Про цей сайт | Запитання | Адміністратор