Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» від 02.06.2020 № 646-IX, який набув чинності 01 липня 2020 року , для призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, з метою уникнення зайвих сум переплати соціальної допомоги на дітей одиноким матерям (далі - допомога), управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації з липня 2020 року призупинило виплату допомоги одержувачам, яким допомога була призначена у максимальному розмірі у зв’язку з відсутністю доходу без поважних причин та які не підтвердили право на одержання допомоги після закінчення терміну у період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Враховуючи вищезазначене, рекомендуємо знайти змогу підтвердити право на отримання допомоги, тобто подати заяву та декларацію з необхідними документами уповноваженим особам об’єднаних територіальних громад.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації (05656) 9 11 97 або подати звернення на електронну адресу управління ap_uszn@ukr.net.


Управління соціального захисту населення
Апостолівської райдержадміністрації