Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


Сьогодні, 10 серпня 2020 року у райдержадміністрації відбулось привітання Матері-героїні Апостолівського району, яку нещодавно відзначено на державному рівні.

Голова райдержадміністрації Сергій Патоєв виконав приємну місію, вручивши Вікторії Бурмазі заслужену нагороду, посвідчення та квіти.

Пані Вікторія - виховує 6 дітей та проживає в с. Велика Костромка, Апостолівського району. Усю свою любов та материнське серце докладає до виховання дітей, адже вони для неї щастя і радість.

У заході також прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Анна Скрипник, заступник голови райдержадміністрації Леонід Ліпінський, секретар Зеленодольської об’єднаної територіальної громади Олена Ярошенко, староста с. Велика Костромка Микола Фартушний.

Вітаючи Вікторію Бурмагу з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», голова Апостолівської райдержадміністрації Сергій Патоєв побажав міцного здоров’я, побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

Виховання однієї дитини це досить серйозна відповідальність і не простa спрaвa, a якщо ми говоримо про п’ять і більше дітей, то це потребує у стільки ж рaзів більше турботи, терпіння та витримки. Своїм прикладом пані Вікторія утверджує цінності родини. Переконані, ваші діти будуть гідними громадянами своєї держави.