Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


2 квітня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Патоєва відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території району. Під час засідання розглянуті питання:
Дозволити торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
Заборонити відвідування населенням об’єктів благоустрою зеленого господарства (парки, сквери, зелені зони, пляжі) крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності та дитячих і спортивних майданчиків. Забезпечити встановлення огороджувальної стрічки, інформаційних стендів, плакатів, листівок, оголошень, стосовно заборони перебування відвідувачів на об’єктах благоустрою, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності, та дитячих і спортивних майданчиках.
Заборонити перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.
Заборонити переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей.
Заборонити перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх.

Керівникам комунальних підприємств, які надають житлово-комунальні послуги
1) Забезпечити безперебійне надання житлово-комунальних послуг населенню незалежно від заборгованості.
2) Підприємствам, які забезпечують енергоносіями інші підприємства, рекомендовано не припиняти енергопостачання підприємств, які надають інші комунальні послуги.