www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Зовнішнє незалежне оцінювання – розпочалося!
Версія для друку Написати листа
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання,попри карантин, в Україні розпочалася.

В Апостолівському районі у 2020 році пункти тестування розміщені в Зеленодольській ЗШ І-ІІІ ступенів №2 та Зеленодольському професійному ліцеї.
Розпочалося тестування - з математики 25 червня відбулося в Зеленодольській ЗШ І-ІІІ ступенів №2. Першим абітурієнти склали тест із математики. Для його проходження зареєструвалися 315 осіб, для яких створено 21 аудиторію у пункті тестування – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №2.
На день тестування за алфавітним списком абітурієнтів остаточно було зареєстровано 301 особа, прийняло участь у тестуванні 177 осіб, 123 особи не прибули до пункту тестування, 1 особа не була допущена через відсутність паспорту або іншого документу що засвідчував особу.
Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників розпочався о 9:50 і тривав до 10:55.У запрошенні-перепустці,кожного абітурієнта, було зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску, яка передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО. Всі 315 учасників були в масках і пройшли температурний скринінг через пандемію COVID-19.
Міністерство освіти та науки спільно з ЮНІСФ, Посольством Швейцарії в Україні, групою "Нафтогаз України" та Зеленодольською міською радою забезпечили пункти тестування необхідними засобами індивідуального захисту та дезінфекції. Було закуплено та доставлено в пункти тестування медичні маски, безконтактні термометри, комплектів захисту для медиків, антисептики і дезінфікуючі засоби для обробки поверхонь. Двічі перед початком тестування і у день тестування, усі приміщення пункту тестування перевірялись начальником відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Апостолівському районі, складено відповідні акти. Під контролем директора школи, пункт тестування був підготовлений на відмінно.
Учасникам тестування мали з собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які абітурієнти змогли покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Під час проходження тесту абітурієнти не могли мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено було користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.
Наступне ЗНО відбудеться 30 червня – це буде тестування з української мови та літератури в Зеленодольській ЗШ І-ІІІ ступенів №2 та Зеленодольському професійному ліцеї.
Додаткова сесія ЗНО має пройти з 23 липня до 11 серпня.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор