www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Електропостачальник YASNO нагадує, що пільговий тариф на електроенергію для мешканців Дніпропетровщини, які користуються електроопаленням, діє з 1 жовтня по 30 квітня.
Версія для друку Написати листа
Із 1 жовтня починає діяти пільговий тариф для будинків з електроопаленням

Електропостачальник YASNO нагадує, що пільговий тариф на електроенергію для мешканців Дніпропетровщини, які користуються електроопаленням, діє з 1 жовтня по 30 квітня.

У цей період нарахування для будинків з електроопаленням здійснюються з розрахунку:


    · 0,9 грн/кВт·год при споживанні до 3000 кВт·год електроенергії на місяць;

    · 1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 3000 кВт·год електроенергії на місяць.


З 1 травня по 30 вересня власники помешкань, що обладнані електроопалювальними установками, сплачуватимуть за електроенергію за базовим тарифом: 0,9 грн/кВт·год при споживанні до 100 кВт·год та 1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 100 кВт·год на місяць.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення встановлюються та регулюються державою.Детальна інформація розміщена на сайті електропостачальника YASNO.

Клієнти електропостачальника YASNOможуть оформити пільговий тариф, якщо в будинку встановлені, належним чином приєднані та оформлені електроопалювальні установки. При зміні типу опалення на електричне необхідно спочатку звернутися до оператора системи розподілу, до мереж якого підключений будинок, для внесення змін до договору на розподіл електроенергії. Після цього клієнти звертаються до YASNO для отримання пільгового тарифу на період опалювального сезону.

«Додатково зменшити витрати на електроенергію в опалювальний сезон можна завдяки енергоефективним рішенням: двозонному лічильнику, з яким спожита з 23:00 до 7:00 електроенергія коштує вдвічі дешевше, розумним розеткам для програмування роботи електроприладів в економні години, енергоощадній кліматичній техніці та раціональному використанню електроенергії у побуті», - сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор