www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
День визволення м.Апостолове від фашистських загарбників.
Версія для друку Написати листа
Щороку 5 лютого ми відзначаємо День визволення м.Апостолове від фашистських загарбників.

Сьогодні з нагоди цієї події, на Центральній площі міста проведено мітинг та покладання квітів до Монументу Слави. В заході брали участь: голова Апостолівської райдержадміністрації – Сергій ПАТОЄВ, перший заступник голови Апостолівської райдержадміністрації – Анна СКРИПНИК, голова Апостолівської міської ради – Андрій ОСА, представники установ, організацій міста Апостолове.
Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у священній війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів.
Ми схиляємо голову перед священною пам'яттю загиблих. Висловлюємо свою безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення. Низький уклін вам за це!
Шановні ветерани, з нагоди відзначення цієї історичної події, щиросердно бажаю вам міцного здоров'я, добра й благополуччя. Нехай в вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток.

З повагою
Голова райдержадміністрації Сергій ПАТОЄВ


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор