www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 30 листопада 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ …
Версія для друку Написати листа
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ …

Сьгодні, 20 лютого, ми з вами відзначаємо 6-у річницю Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати “Небесною Сотнею”.
Революція гідності стала переломною історичною подією для України. У пам'ять про Євромайдан і Небесну Сотню названо низку вулиць і площ, складено пісні та літературні твори, знято фільми, відкрито пам'ятні знаки.
Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції гідності. Адже ціною власного життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а дух його - незламний.
Такий же героїзм виявляють і сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.
Тож нехай на Україні якнайскоріше настане мир і злагода. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.


З повагою

Голова Апостолівської
райдержадміністрації Сергій ПАТОЄВ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор