www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
АТ «Дніпропетровськгаз» інформує: топ-6 способів передати показники газового лічильника
Версія для друку Написати листа
АТ «Дніпропетровськгаз» інформує: топ-6 способів передати

показання газового лічильника

У час, коли тримати дистанцію переходить у звичку, а побутив дома – означає зберегти здоров’я, АТ «Дніпропетровськгаз» руйнує усі кордони для взаємодії з клієнтами! Зокрема, завдяки інноваційним онлайн-сервісам! Нині передати показання газового лічильник анастільки просто та швидко, щови можете робитице будь-де, навіть з дивану!
Беззаперечним лідером серед дистанційних способів передачі показань лічильника є чат-бот 7104ua у Viber. Адже після ручного введення даних, в онлайн-сервіс можна завантажити фото самого лічильника. Незабаром у Viber з’явиться і функція розпізнавання по фото, а це дозволить уникнути помилок та передачі хибних показань.
У рейтингу найкращих онлайн-способів передачі показань лічильника і мобільні додатки: 104 Mobile (для Android) та 104 MobileLight (для iOS). До речі, в останньому теж є опція додавання фото лічильника.
Не можете без спілкування? Подзвоніть до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» за телефоном (067) 00 90 104, назвіть прізвище, ім’я, по-батькові, номер особового рахунку та фактичні дані з приладу обліку газу.
Або ж передайте показання у декілька кліків в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Ви досійого не створили? Тоді скористайтеся експрес-реєстрацією! Подзвоніть до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» за номером (067) 00 90 104 та назвіть номер Вашогоособовогорахунку. Логін та пароль для входу в Особистий кабінет надішлють в смс.
Передати показання лічильників також можна за допомогою смс на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку і показання лічильника в форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр).
Нагадаємо, згідно з Кодексом газорозподільних систем, передавати показання лічильника необхідно з 1 по 5 число кожного місяця. Від цієї інформації залежить точність розрахунків за обсяги спожитого газу. Користуйтеся онлайн-сервісами та бережіть своє здоров’я!

З повагою, дирекція АТ «Дніпропетровськгаз»
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор