www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Ціна на газ, недопущення монополії, монетизація субсидій: у Дніпропетровській ОДА активісти говорили про тарифи
Версія для друку Написати листа
Ціна на газ, недопущення монополії, монетизація субсидій: у Дніпропетровській ОДА активісти говорили про тарифи

Тарифи – топове слово останніх тижнів. Їх обговорюють і на кухні, і на вулиці. Уряд озвучив план дій і вже зробив конкретні кроки для зниження цін за комуналку. Та у людей ще залишилися питання. У Дніпропетровській ОДА зустрілися з громадськістю, поговорили про наболіле та сформували чіткі пропозиції з тарифної політики.

«Раді вітати небайдужих мешканців. Саме завдяки активності людей життя у державі змінюється на краще. У кожної громадської організації – власні вимоги з тарифних питань. Всі вони адресовані різним інстанціям. Аби зробити діалог із владою конструктивним, пропонуємо сконсолідувати зусилля та сформувати єдині чіткі пропозиції», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

Завищені тарифи на газ виникли, зокрема, через монополізм деяких компаній. Аби захистити споживачів, за урегулюванняситуації взялася держава.

На сьогодні гранична ціна на газ – 6,99 грн. Постачальників перевіряє Антимонопольний комітет. Для людей спростили отримання субсидій. Передбачили компенсацію за електроопалення. Все – завдяки зусиллям Уряду.

«Мене делегували мешканці нашого мікрорайону, що на лівому березі міста Дніпро. Живемо у приватних будинках, тож ціна за газ – найболючіша тема, – поділився представник громадського об’єднання Андрій Лобань. – Хотілося б добитися прозорості у встановленні тарифів. Люди мають чітко знати: за що саме вони платять. Які складові вартості газу, електрики».

Після зустрічі громадські активісти викладуть вимоги у єдиний документ. Його нададуть до профільних департаментів облдержадміністрації. Там допоможутьсформувати пропозиції – для подальшого звернення до вищих державних органів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор