www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 30 листопада 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
Версія для друку Написати листа
Щорічно 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Відзначається у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. День пам’яті засновано указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року. Також Верховна рада запровадила всеукраїнську хвилину мовчання у цей день. Відповідну постанову "Про запровадження в Україні особливої церемонії – проведення 22 червня кожного року Хвилини пам'яті по загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр." було ухвалено на засіданні 20 травня 2011 року. Згідно з документом, Кабміну доручено забезпечувати 22 червня кожного року приспущення державного прапору України із чорними стрічками на будинках та спорудах органів та установ державної влади. Окрім того, 22 червня кожного року Держкомітет телебачення і радіомовлення має забезпечувати обмеження трансляції розважальних програм радіо і телебачення, а також о 10.00 переривати трансляцію передач, ушановуючи пам'ять загиблих у війні.
22 червня 1941 року назавжди лишиться в українській історії як одна з найбільш трагічних дат. Мільйони загиблих, десятки мільйонів скалічених життів – саме такою є ціна, яку заплатили українці за участь у Другій світовій війні.
Саме тому мі маємо зберегти правду про ті страшні події, пам’ять про тих, хто віддав своє життя, щоб припинити це жахіття.

Голова
райдержадміністрації
Сергій ПАТОЄВ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор