www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Кубок Губернатора 2020 з футболу стартував
Версія для друку Написати листа
Відповідно календаря спортивних заходів Дніпропетровської області на 2020 рік та з метою залучення населення до систематичних занять фізичної культури і спортом, пропаганди здорового способу життя та відбір кращої збірної команди з футболу області Асоціація футболу Дніпропетровської області за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації започаткувала Кубок Губернатора Дніпропетровської області з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Заявки на участь у цих змаганнях подали 40 команд серед них і команда Апостолівського району. Із цих команд сформовано 10 груп по 4 команди. Наша команда потрапила у групу «G» разом з : ДЮСШ-1-Кривбас-84 (м. Кривий Ріг), Надія Саксагань (П’ятихатьський район), ФК Софіївка (Софіївський район).

З 8 серпня 2020 року розпочалися змагання у кожній групі, які будуть проходити щосуботи або неділі до 12 вересня.

Перша гра в групі «G» відбулася 08.08.2020 року на футбольному полі спортивного комплексу Криворізької ТЕС м.Зеленодольська між збірною командою Апостолівського району та : ДЮСШ-1-Кривбас-84 (м. Кривий Ріг). Судійство здійснювалось арбітром І ліги Левченко Максимом, йому допомагали Кривоносов Роман і Мішенін Олександр. З рахунком 3 : 4 перемогу на останній секунді гри, отримала команда з м. Кривого Рогу.

Збірна команда Апостолівського району дякує за фінансову підтримку головам Апостолівської міської ради, Зеленодольської міської ради, Грушівської сільської ради, Нивотрудівської сільської ради та ПАТ «АТБ-Маркет»


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор