Відтепер найменших учнів Солонянської опорної школи навчають в оновлених яскравих класах – Валентин Резніченко
15.03
11:30
Написати листаВерсія для друку
Яскраві, теплі, світлі класи, зі зручними партами та сучасним обладнанням. А ще – світлі просторі коридори з буккросингами, зонами для розваг та відпочинку. Саме у таких умовах уже навчають найменших учнів Солонянської опорної школи №1. Там реконструювали крило для початкових класів, нині у розпалі – ремонт решти закладу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко поставив завдання – створити для дітей Дніпропетровщини комфортний освітній простір європейського рівня. Осучаснюємо основні та опорні навчальні заклади по всій області. Один із наймасштабніших проектів – реконструкція величезної будівлі Солонянської школи. Там навчаються понад 700 дітей, майже третина з них – мешканці 12 навколишніх сіл», – зазначив Валентин Резніченко.

Жителі Солоного вже й забули, який вигляд мала місцева опорна школа ще рік тому. Стару сіру будівлю крок за кроком перетворюють на яскраву та сучасну. Всі роботи – у три етапи. Спочатку оновили покрівлю та фасад – він вже теплий і різнокольоровий. Далі – реконструювали крило початкової школи.

«Розвиток освіти – найкраще капіталовкладення, про яке можна тільки мріяти, – сказав директор закладу Володимир Бондар. – Завдяки коштам, виділеним обласною державною адміністрацією, для учнів початкової школи створені найкомфортніші умови для навчання та розвитку».

Наймолодші учні та їхні вчителі – у захваті. Класи і коридори крила початкової школи після реконструкції не впізнати. Вони теплі, світлі та яскраві. Все – завдяки новим комунікаціям та сучасному дизайну.

«Ніколи навіть не очікували, що наша звичайна сіренька школа може перетворитися у таку красуню! – розповіла вчителька початкової школи Любов Голуб. – Дякуємо державі і всім, хто зробив нам такий подарунок. Ми щасливі! А діти кажуть, що відтепер вчитимуться значно краще».

Двері в усіх 14-ти відремонтованих класах – прозорі. Так діти почувають себе більш вільно та комфортно. Стіни – нейтрально білі, а учительська зона – яскрава. Це дає учням поштовх для творчості і натхнення.

«Начинка» у класах – також сучасна. Це і мультимедійні комплекси, і інтерактивні дошки, і комп’ютери. А ще – одномісні антисколіозні парти.

«Мої враження неможливо передати! Заходиш у клас – приємно душі, хочеться вчитись і вчитись. Почуваєшся наче вдома – так затишно тут ніколи не було», – розповіла учениця Габріела Барабаш.

Після ремонту дітлахам комфортно не лише на заняттях, але й на перервах. Виходить малеча у коридор – і очі розбігаються. Тут тобі і буккросинг, і стильні м’які диванчики й крісла, і столики з усім необхідним для малювання, і великий монітор із мультиками, і різноманітні зони для розваг.

«Різні кольори в очі кидаються, хочеться побігти і туди, і сюди – всюди побувати. Я у шоці!», – поділилася учениця Поля Максимцова.

У школі також оновили фойє. Нині завершують ремонт їдальні. Реконструюють приміщення для середніх та старших класів, актову і спортивну зали.

«Такі глобальні зміни! Навіть трішки заздрю молодшим учням, які провчаться в оновленій школі набагато довше за мене», – сказав старшокласник Антон Ільяшенко.

Реконструкцію закладу планують завершити цьогоріч. Облаштують і територію. Буде сучасне футбольне поле та декілька спортмайданчиків зі штучним покриттям.


У Солонянській опорній школі осучаснили крило для початкових класів


Школу реконструюють крок за кроком –..


..там вже нові покрівля та фасад,..


..а тепер – і приміщення для наймолодших учнів


«Завдяки коштам, виділеним обласною державною адміністрацією, для учнів початкової школи створені найкомфортніші умови для навчання та розвитку», – Володимир Бондар


У нових умовах приємно і навчатися,..


..і відпочивати


У класах – мультимедійні комплекси, інтерактивні дошки та сучасні різноростові парти


Навчатися стало цікавіше..


..та яскравіше


«Мої враження неможливо передати! Заходиш у клас – приємно душі, хочеться вчитись і вчитись», – Габріела Барабаш


На перерві кожен учень може знайти собі заняття до душі


Для відпочинку в коридорах облаштували декілька зон –..


..можна розважитися в активні ігри,..


..помалювати..


..або підійти до полички з цікавими книжками


«Різні кольори в очі кидаються, хочеться побігти і туди, і сюди», – Поля Максимцова


Сучасне освітлення – комфортне для очей


Всі комунікації – безпечні,..


..перила – зручні для малечі


Оновили і вестибюль закладу. Підлога – неслизька


Нині триває реконструкція в іншій частині будівлі


Ремонт їдальні – на стадії завершення


Реконструюють і спортивну залу –..


..там вже фарбують стіни


Повністю оновлять всю спортивну базу


Всі роботи планують завершити цьогоріч
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: