www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Ще 2 водії маршруток отримали догани: за що
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровська ОДА за допомогою щоденного моніторингу продовжує контролювати водіїв маршруток на дорогах регіону. Про порушення перевізників повідомляють GPS-датчики, якими оснащені всі приміські та міжміські маршрутки регіону. Цього тижня відзначилися водії ТОВ «Автотранссервіс» та «Новомосковське АТП». Що вони порушили та яке отримають покарання, розповіли у відділі транспорту Дніпропетровської облдержадміністрації.З Дніпра до Кривого Рогу проходить маршрут водія ТОВ «Автотранссервіс». На шляху з одного міста до іншого він має заїхати до Широкого та інших селищ, що знаходяться поруч. Водій вирішив скоротити маршрут та поїхав до Кривого Рогу навпростець. Однак Кривий Ріг не став останньою точкою маршруту. Водій попрямував далі, забувши повідомити про те, що сходить з маршруту. За таку безвідповідальність на маршрутника чекає догана. Ще одне порушення – звільнення.


Найшвидшим водієм тижня став робітник «Новомосковського АТП». Проїхатися з вітерцем маршрутник вирішив на трасі між Підгородним та Новомосковськом. 135 кілометрів на годину – швидкість новоспеченого шумахера. Свою винагороду водій наздогнав – догана та попередження про звільнення.

«Чотири місяці поспіль Дніпропетровська ОДА моніторить ситуацію на дорогах. За цей час звільнено 4 злісних порушників правил пасажирських перевезень, ще понад 30 отримали догани та попередження про звільнення. В ОДА вимога до перевізників проста – безпека та комфорт мешканців регіону. З тими, хто не хоче працювати за правилами, розмова коротка - звільнення», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Такий підхід дає свої результати. Все більше перевізників працюють за правилами та надають якісні послуги пасажирам. Серед сумлінних перевізників, водії яких традиційно дотримуються швидкісного режиму та рухаються виключно за встановленим маршрутом, – ФОП «Пушкарний», ТОВ «Імперіал», ПП «Одіум-Престиж», ТОВ «Автодрайв», ФОП «Скабелко».

Дані про роботу пасажирського транспорту в області – на громадській платформі Easyway. На сайті http://www.eway.in.ua/ua пасажири можуть дізнатися, коли під’їде потрібний автобус, скільки машин працює на лінії та чи довго чекати наступної маршрутки.

У Дніпропетровській області більше 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює понад 800 машин.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT13QQP.jpg