www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 22 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби Апостолівської районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа

АПОСТОЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Н А К А З

01.11.2018 м. Апостолове № НК-146/0/271-18

⌐ ¬
Про оголошення конкурсу
на зайняття вакантної
посади державної служби
районної державної адміністрації

Відповідно до статті 22 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ “Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 та наказу Національного агентства України з питань державної служби від 06 квітня 2016 року № 72 “Про затвердження Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій “Б” і “В”:
1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області.
2. Провести конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області 21 листопада 2018 року в приміщенні Апостолівської районної державної адміністрації за адресою: м. Апостолове, вул. Набережна, 18, Дніпропетровської області.
3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області (додаються).
4. Головному спеціалістові відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення райдержадміністрації Бут Н.М.:
1) надіслати цей наказ про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу в електронній формі (скановану копію наказу у форматі pdf та умови проведення конкурсу у форматі docx) не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписання наказу до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях за адресою: vacancy2@nads.gov.ua
2) оприлюднити оголошення про проведення конкурсу та умови проведення конкурсу на офіційній веб-сторінці Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області.
5. Встановити кінцевий строк подання документів для участі у конкурсі до 17 години 00 хвилин 16 листопада 2018 року.
6. Головному спеціалістові відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення райдержадміністрації Бут Н.М.:
1) забезпечити реєстрацію та облік всіх документів для участі в конкурсі, надані особами, які бажають взяти участь у конкурсі;
2) оприлюднити результати конкурсу Апостолівської райдержадміністрації Дніпропетровської області не пізніше 45 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.
7. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на відділ організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

Керівник апарату
райдержадміністрації О.П. БРИКА
                ЗАТВЕРДЖЕНО
                 Наказ
                 01.11.2018 № НК-146/0/271-18
УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної
служби категорії “В” головного спеціаліста з питань запобігання
та виявлення корупції Апостолівської районної
державної адміністрації Дніпропетровської області

Загальні умови
Посадові обов’язки1.Розробляти, здійснювати та контролювати проведення заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та дотримання вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.
2. Проводити організаційну та роз’яснювальну роботу із запобігання, виявлення і протидії корупції.
3. Перевіряти факти своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, проводити перевірку декларацій на наявність конфлікту інтересів, а також здійснювати їх логічний та арифметичний контроль; вести облік працівників райдержадміністрації, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.
4. Вживати заходи щодо виявлення конфлікту інтересів та сприяти його усуненню, а також забезпечувати виявлення сприятливих для вчинення корупційних правопорушень ризиків в діяльності посадових осіб райдержадміністрації та її структурних підрозділів, вносити керівнику пропозиції щодо усунення таких ризиків.
5. Залучатися до проведення експертизи проектів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів, що видаються райдержадміністрацією, з метою виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних правопорушень в частині дотримання вимог антикорупційного законодавства.
6.Здійснювати перевірку в установленому порядку повідомлень фізичних та юридичних осіб, інформації, оприлюдненої у друкованих, аудіовізуальних засобах масової інформації, а також отриманої з інших джерел про причетність працівників райдержадміністрації до вчинення корупційних правопорушень.
7. Організовувати проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад в райдержадміністрації
Умови оплати праціПосадовий оклад – 4100 грн., інші виплати відповідно до Закону України “Про державну службу”
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуБезстрокове призначення на посаду
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх поданняОсоба, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає особисто або поштою за адресою: м. Апостолове, вул. Набережна, 18, каб. № 36:
1) копію паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
4) копію (копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнену особову картку встановленого зразка;
7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв'язку з цим розумного пристосування, подає заяву за формою про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.
Державні службовці Апостолівської райдержадміністрації, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.
Строк подання документів: до 16 год. 00 хв. 16 листопада 2018 року
Дата, час і місце проведення конкурсу21 листопада 2018 року, об 11.00 год. за адресою:
м. Апостолове, вул. Набережна, 18, приміщення Апостолівської районної державної адміністрації (мала зала)
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсуБут Наталія Миколаївна, телефон для довідок:
(05656) 9-16-54, info@aprda.dp.gov.ua ,
щодня з 10.00 до 17.00, в п’ятницю з 10.00 до 16.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45, крім вихідних
Вимоги до професійної компетентності
Загальні вимоги
1Освіта Вища, молодший бакалавр або бакалавр
2Стаж роботи (тривалість у роках, у тому числі на посадах певної категорії)Не потребує
3Володіння
державною мовою
Вільне володіння державною мовою
4Володіння
іноземною мовою
Без вимог
ВИМОГИ ДО КОМПЕТЕНТНОСТІ
Вимога
Компоненти вимоги
1Якісне виконання поставлених завдань1) вміння працювати з документами, інформацією, базами даних;
2) вміння вести перемовини та діалогове спілкування, організовувати і підтримувати постійні комунікаційні зв’язки з державними органами;
3) уміння прогнозувати виникнення проблемних ситуацій і продумувати можливі шляхи їх вирішення
2Командна робота та взаємодія1) вміння працювати в команді;
2) вміння ефективної координації з іншими;
3Технічні вміння1) володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача;
2) досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel);
3) навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет;
4) вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку
4Особистісні компетенції1) відповідальність;
2) неупередженість;
3) дисциплінованість;
4) комунікабельність
ПРОФЕСІЙНІ ЗНАННЯ
Вимога
Компоненти вимоги
1Знання законодавстваЗнання:
1) Конституції України;
2) Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;
3) Закону України «Про державну службу»;
4) Закону України «Про доступ до публічної інформації»
2Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)Знання:
1) Закону України «Про запобігання корупції»;
2) Закону України «Про очищення влади»;
3) Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України»;
4) Кодексу України про адміністративні правопорушення;
5) Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706;
6) інших законодавчих та підзаконних актів, що регламентують діяльність спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції

Головний спеціаліст відділу
організаційно-кадрової роботи
та правового забезпечення
райдержадміністрації Н.М. БУТ
Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор