www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Гуманітарну допомогу з Франції отримали вже вісім лікарень Дніпропетровщини, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Функціональні та багатофункціональні ліжка, а також медичні меблі. Таку гуманітарку з Франції отримала дніпровська лікарня швидкої допомоги. Це вже восьмий медзаклад, якому доставляють допомогу від благодійної організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Протягом останніх п’яти місяців сучасне обладнання, медичні інструменти та багатофункціональні меблі отримали вже вісім лікарень області. Усі вони приймають атошників та переселенців. Таку гуманітарну допомогу на 100 тисяч євро медзакладам регіону передали з Франції, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Співпрацю з благодійниками продовжуємо, вже найближчим часом очікуємо чергову партію гуманітарної допомоги».

У вантажівці для лікарні швидкої допомоги – медичні меблі, функціональні та багатофункціональні ліжка. Останні для медзакладу вкрай важливі, ділиться заступник головного лікаря Дмитро Алейник.

«Отримуємо 22 ліжка, 12 з яких – багатофункціональні. До них йдуть спеціальні матраци, – сказав Дмитро Алейник. – За допомогою пульту ліжка приймають комфортне для пацієнта положення: піднімають спинку або ноги. Завдяки цьому, пацієнти відчуватимуть себе комфортніше, одужуватимуть швидше».

Щодоби у дніпровській лікарні швидкої допомоги лікують близько 750 людей.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону.


Дніпровська лікарня швидкої допомоги отримала гуманітарку з Франції.


Це вже восьмий медзаклад, який приймає таку допомогу.


Функціональні та багатофункціональні ліжка,


... медичні меблі.


Така допомога вкрай важлива для лікарні, - заступник головного лікаря Дмитро Алейник.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTODXTN.JPG