www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 11 серпня 2020 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
На об’їзній навколо Дніпра завершують асфальтувати дорогу до новозбудованого шляхопроводу – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
На об’їзній навколо Дніпра завершують асфальтувати підходи до новозбудованого шляхопроводу та з’їзди з нього. Наразі підрядники укладають останній, третій, шар покриття. Будівництво добігає кінця – уже найближчим часом автівки виїздитимуть на запорізьку трасу без зайвих кілометрів через поля. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Роботи на об’їзній навколо Дніпра, які розпочалися наприкінці квітня, добігають кінця. Шляхопровід уже збудований і пройшов випробування. Тепер підрядники асфальтують підходи до нього та з’їзди. Незабаром виїзд на запорізьке шосе буде прямий і рівний, – розказав Валентин Резніченко. – На об’єкт, який стояв занедбаний шість років, з обласного бюджету виділили понад 40 млн грн. Додаткові кошти – результат реформи децентралізації Президента України Петра Порошенка».

На об’їзний дорозі – фінальна стадія укладання асфальту. Підрядники працюють на лівій швидкісній смузі. Зараз йдуть від Дніпра у бік Запоріжжя, за кілька днів рушать у зворотному напрямку.

«Покриття – у три шари. Наразі укладаємо останній. Загалом – 25 см, – зазначив інженер відділу техконтролю підрядної організації Артем Животов. – На ділянці працюють майже 40 одиниць. І це тільки вантажівок, які підвозять асфальтобетон. А ще – 10 катків та два асфальтоукладальники. Така велика кількість техніки – аби забезпечити невпинне асфальтування. Переконаний, якість дороги буде на високому рівні».

Друга черга об’їзної навколо Дніпра – один з найважливіших інфраструктурних проектів-2018. Цьогоріч друге життя в довгобуд вдихнула ДніпроОДА.

«Міст, зведений за 65 днів, майже готовий до здачі в експлуатацію. Після того, як завершиться асфальтування дороги, відкриємо проїзд для автотранспорту. Уже найближчим часом мешканці Дніпра та гості міста їздитимуть не «петлею» через поля, а рівною, ідеальною, капітально відремонтованою дорогою», – акцентував радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

В основі транспортної споруди – понад півсотні балок, 270 залізобетонних плит, 250 м бордюрів та більше 100 м перил. Дорога через шляхопровід вже заасфальтована.

Наступна ділянка на об’їзній – 7-кілометрова дорога на аеропорт та Південний міст. Завдяки їй збільшитися пропускна спроможність доріг і за межі обласного центру вийде значна частина транзитного транспорту, переважно, вантажівок. Вартість робіт – майже 600 млн грн.

Перша черга Південного обходу була здана у 2011 році. Будівництво другої призупинили у 2014-му через брак фінансування.
На об’їзній навколо Дніпра завершують асфальтувати…


…підходи до новозбудованого шляхопроводу та з’їзди з нього.


укладають третій шар – останній.


«Загалом – 25 см, – зазначив Артем Животов. – Переконаний, якість дороги буде на високому рівні».


Працює велика кількість машин.


Майже 40 одиниць. І це тільки вантажівок, які підвозять асфальтобетон…


…а ще – 10 катків…


…та два асфальтоукладальники.


Така велика кількість техніки – аби забезпечити повсякчасне асфальтування.


На лівій смузі.


Зараз – у бік Запоріжжя…


… за кілька днів рушать у зворотному напрямку.


У 2018-му «розморозила» довгобуд ДніпроОДА.


«Міст, зведений за 65 днів, майже готовий до здачі в експлуатацію. Після того, як завершиться асфальтування дороги, відкриємо проїзд для автотранспорту. Уже найближчим часом мешканці Дніпра та гості міста їздитимуть не «петлею» через поля, а рівною, ідеальною, капітально відремонтованою дорогою», – акцентував Юрій Голик.


Дорога через шляхопровід вже заасфальтована.


На об’єкт з обласного бюджету виділили понад 40 млн грн.


Наступна ділянка на об’їзній – 7-кілометрова дорога на аеропорт та Південний міст.


Завдяки цій ділянці за межі обласного центру вийде значна частина транзитного транспорту
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
7.jpg