www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Нова група демобілізованих розпочала заняття на безкоштовних ІТ-курсах, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Чергова група демобілізованих бійців АТО розпочала навчання на безкоштовних курсах програмування. Вперше для хлопців проводять заняття з вивчення 1С - найпоширенішої в бухгалтерії мови програмування. 180 бійців АТО вже завершили ІТ-курси, які організував Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА. Понад півсотні хлопців зараз навчаються. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Щоб допомогти демобілізованим адаптуватися в мирному житті та опанувати нові знання, ми організували курси водіння, англійської та програмування. Дуже популярний серед бійців напрямок - ІТ-курси. Навчання вже пройшли 180 військових, понад 50 – зараз навчаються. Ще 40 хлопців записалися на курси. Щоб всі бажаючі могли опанувати ази програмування, окрім приватних шкіл ми залучили до співпраці державні навчальні заклади. Нині групи формують в Національному гірничому університеті», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Нова група бійців вивчає мову програмування 1С в комп’ютерній академії «Шаг». Курси розраховані на 10 занять по 3 години кожне. Цього часу буде достатньо, аби навіть новачки змогли опанувати ази цієї мови програмування та надалі продовжувати самостійно вдосконалювати навички.

«Ця мова програмування досить затребувана. Зараз 9 з 10 підприємств працюють на 1С. Вона використовується для бухгалтерського, податкового обліку, обліку доходів і витрат на підприємствах. Курс базовий, розрахований на початковий рівень знань», - розповів викладач курсів Богдан Пілюкін.

Серед восьми учнів групи з 1С програмування – демобілізований боєць 36-ї бригади В’ячеслав Антіпов. Після завершення курсів прагне працювати системним адміністратором. Впевнений: отримані знання знадобляться, адже ніколи раніше не вивчав програмування.

«До війни я працював на виробництві взуття закрійником, зовсім трохи пробував себе в системному адміністрування. Цим хотів би займатися й надалі. Зараз програмування користується попитом, до того ж така робота близька мені за духом», - поділився хлопець.

Набір на курси триває. Записатися можна в Центрі допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській облдержадміністрації. Його адреса: м. Дніпро, пр. Поля,1. Телефон: (056) 742-86-62.


У новій групі з програмування - 8 бійців.


Вони вивчають 1С програмування.


Богдан Пілюкін: "Зараз 9 з 10 підприємств працюють на 1С. Ця мова програмування використовується для бухгалтерськогообліку".


Заняття триватимуть 2,5 місяці.


Програма курсів розрахована на новачків.


В’ячеслав Антіпов: "Робота системного адміністратора або програміста близька мені за духом.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
2.jpg