www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Понад 30 одиниць сучасного медобладнання вже придбали для лікарень області, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Комп’ютерний томограф, ангіограф, рентгени, апарати штучного дихання, аналізатори. Цьогоріч лікарні регіону отримали вже понад трьох десятків одиниць сучасного медичного обладнання. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Цьогоріч закуповуємо нове обладнання, переважно, для реанімаційних відділень обласних лікарень. На це з обласного бюджету виділяємо майже 150 мільйонів гривень, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – У 2017-му продовжимо закуповувати обладнання для медзакладів всього регіону. Це будуть УЗД-апарати та апарати штучного дихання, аналізатори».

Нині придбано вже 33 одиниці сучасного обладнання на майже 80 мільйонів гривень. Це комп’ютерний томограф, ангіограф, рентгени, апарати штучного дихання.

Торги тривають. Після їх завершення з новим медобладнанням працюватимуть фахівці обласної дитячої лікарні, обласної лікарні ім. Мечникова, обласного кардіоцентру, обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф, онкодиспансеру, дніпровських лікарень №4 та №9, лікарні швидкої допомоги, центру СНІДу, центру генетики у Кривому Розі.

У 2015-му лікарні області отримали рекорду кількість обладнання – від томографу до генетичного аналізатора. Загалом 46 одиниць. На це з обласного бюджету виділили 149 мільйонів гривень.


Понад 30 одиниць сучасного медобладнання вже придбали для лікарень області


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTN0Z5Z.jpg