www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 11 грудня 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Увага! Перевіряйте інформацію
Версія для друку Написати листа
Шановні громадяни!

Останнім часом в соціальних мережах та месенджерах розповсюджується велика кількість неправдивої інформації (фейків), пов'язаної з темою коронавірусу та введення карантину в нашій державі. Така інформація може викликати паніку та дестабілізацію ситуації, що є особливо небезпечним та негативним явищем в умовах карантину.
Зокрема це розповсюдження неправдивих повідомлень про "вертольоти, які вночі оприскують міста з метою дезінфекції", "формування дружин/нарядів поліції, які наскакують зненацька на дітей", "служби безкоштовного обстеження населення, які роздають маски та тести малозабезпеченим" (з номерами телефонів осіб, які не мають відношення до системи охорони здоров'я) та інша неправдива інформація. Інформаційно-аналітичні підрозділи департаменту Кіберполіцї Національної поліції України активно працюють в напрямку встановлення джерел її поширення.
Просимо вас не розповсюджувати неправдиву інформацю в соціальних мережах та месенджерах.
Рекомендуємо вам дуже відповідально та критично ставитися до кожного повідомлення і перепосту, перевіряти інформацію та в разі необхідності повідомляти Департамент кіберполіції Національної поліції України про поширення неправдивої інформації за електронною адресою: callcenter@cyberpolice.gov.ua та телефоном – 0442900110 для встановлення джерел її поширення та притягнення до відповідальності осіб, котрі поширюють завідомо неправдиву інформацію.
З питань, що стосуються порядку організації карантинних заходів та відповідальності за їх порушення, використовуйте інформацію тільки з офіційних джерел, таких як інтернет-портал Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства внутрішніх справ України.
Зберігайте спокій та будьте здорові!


З повагою Апостолівська РДА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор