www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
Відповідно до статті 22 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами та доповненнями):

1.Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення, виплати пенсій та з питань соціально-трудових відносин ( на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) управління соціального захисту населення Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

2.Провести конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення, виплати пенсій та з питань соціально-трудових відносин (на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) управління соціального захисту населення Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області 16 листопада 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Апостолове, вул. Визволення,36, Дніпропетровської області.

3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення, виплати пенсій та з питань соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області (додається ).

4. Начальнику відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи управління Кухтіній Ю.В.:
1)надіслати даний наказ про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу в електронній формі (скановану копію наказу у форматі pdf та умови проведення конкурсу у форматі docx) не пізніше ніж протягом 26 жовтня 2018 року до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях за адресою: vacancy2@nads.gov.ua;
2)оприлюднити оголошення про проведення конкурсу та умови проведення конкурсу на офіційній веб-сторінці Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області.

5.Встановити кінцевий строк подання документів для участі у конкурсі до 16 години 00 хвилин 12 листопада 2018 року.

6. Начальнику відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи управління Кухтіній Ю.В.:
1)забезпечити реєстрацію та облік всіх документів для участі в конкурсі, надані особами, які бажають взяти участь у конкурсі;
2) оприлюднити результати конкурсу управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації не пізніше 45 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.

7.Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на відділ правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи, контроль – залишаю за собою.


Начальник правління Л.О.ПРИХОДЬКО

ЗАТВЕРДЖЕНО

                  Наказ начальника управління соціального
                  захисту населення
                  райдержадміністрації
                  від 26.10. 2018 № 101 – К
УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії В» -

провідного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення, виплати пенсій та з питань соціально-трудових відносин управління соціального
захисту населення Апостолівської райдержадміністрації Дніпропетровської області

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ
Посадові обов’язки1) Здійснює облік бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлених волі;
2) здійснює додержання встановленого порядку щодо направлення громадян на обслуговування відділенням соціальної допомоги;
3) здійснює своєчасний розгляд заяв, скарг, листів громадян із питань, що відносяться до компетенції відділу;
4) здійснює прийом громадян, розгляд їх заяв, скарг та пропозицій.
Умови оплати праціПосадовий оклад – 3500 грн., надбавка за ранг державного службовця, надбавка за вислугу років, премія (за наявності достатнього фонду оплати праці)
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадустрокове (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника до дня його фактичного виходу)
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх поданняОсоба, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає особисто або поштою за адресою: 52802,м. Апостолове, вул. Визволення,36 такі документи:
1. копію паспорта громадянина України;
2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
3. письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
4. копію (копії) документа (документів) про освіту;
5. оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6. заповнену особову картку встановленого зразка.
7.декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Державні службовці управління соціального захисту населення райдержадміністрації, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.
Строк подання документів: до 16.00 12 листопада 2018 року
Дата, час і місце проведення конкурсу16 листопада 2018 року, об 10.00 год. за адресою:
м. Апостолове, вул. Визволення, 36.
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсуКухтіна Юлія Вікторівна, телефон для довідок:
(05656) 9 12 86,
ap_uszn@ukr.net
щодня з 08.00 до 16.00, в п’ятницю з 08.00 до 15.00, обідня перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних
КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ
1Освітавища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
2Досвід роботиБез вимог до стажу роботи
3Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
4Володіння іноземною мовоюбез вимог
ВИМОГИ ДО КОМПЕТЕНТНОСТІ
Вимога
Компоненти вимоги
1Сприйняття змін1) виконання плану змін та покращень;
2) здатність приймати зміни та змінюватись
2Якісне виконання поставлених завдань1) здатність працювати в декількох проектах одночасно;
2) вміння вести перемовини та діалогове спілкування
3Технічні вміннявміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку
4Особистісні компетенції1) тактовність та здатність допомогти;
2) орієнтація на обслуговування
ПРОФЕСІЙНІ ЗНАННЯ
Вимога
Компоненти вимоги
1Знання законодавства1) Конституція України;
2) Закон України “Про державну службу ”;
3) Закон України “Про запобігання корупції ”;
4) Закон України “Про звернення громадян ”.
2Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)Закони України:
«Про державну службу»;
«Про боротьбу з корупцією»;
«Про звернення громадян»;
«Про доступ до публічної інформації»;
Інструкція з діловодства за зверненнями громадян, практика застосування чинного законодавства щодо роботи із зверненнями громадян.

Начальник відділу правового забезпечення
та організаційно –кадрової роботи управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації Ю.В.КУХТІНА
Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор