www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Обласна лікарня ім. Мечникова отримала нове обладнання для реанімації, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Обласна лікарня ім. Мечникова отримала вісім сучасних апаратів штучного дихання. Вони сенсорні та повністю підлаштовуються під потреби пацієнта. Таке обладнання для медзакладу придбала команда Валентина Резніченка.


Нові апарати швецького виробництва встановили у відділенні інтенсивної терапії та політравми лікарні. За їх допомогою вже дихають перші пацієнти.

«Це дуже сучасні апарати. Такими користуються у провідних європейських клініках, – розповів завідувач відділенням Ігор Йовенко. – Спеціальні датчики аналізують роботу дихальної системи пацієнта та підлаштовуються під неї. Завдяки цьому, ми можемо рятувати пацієнтів, яким раніше допомогти б не змогли».

Це вже не перше обладнання, яке обласна лікарня ім. Мечникова отримує цьогоріч.

«Восени ми отримали сучасний ангіограф. Обстеження на ньому вже пройшли 230 пацієнтів, 50 – зробили операції. Нині отримали вісім сучасних апаратів штучного дихання. Вдячні обласній владі за те, що у такий непростий час допомагають нашому медзакладу», – розповів головний лікар Сергій Риженко.

Загалом у 2016-му для лікарень області придбали вже близько ста одиниць сучасного медобладнання. Це комп’ютерний томограф, ангіограф, рентгени, апарати штучного дихання.

«Цьогоріч забезпечуємо новим обладнанням, переважно, реанімаційні відділення обласних лікарень. У 2017-му продовжимо закуповувати обладнання для медзакладів всього регіону. Це будуть УЗД-апарати, аналізатори, апарати штучного дихання», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2015-му лікарні області отримали 46 одиниць медобладнання – від томографу до генетичного аналізатора.


У реанімації лікарні ім. Мечникова - нове обладнання.


Вісім сучасних апаратів штучного дихання.


Швецькі апарати - сенсорні.


Повністю адаптуються під потреби пацієнтів.


З такою медтехнікою працюють у провідних європейських клініках.


Нові апарати - як останні айфони у порівнянні зі старенькими кнопочними телефонами, - лікар Ігор Йовенко

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT3SN1X.jpg