Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала будівництво сучасного дитячого садочка у селі Старі Кодаки Дніпровського району. Дошкільний заклад з’явиться там вперше в історії. Підрядники вже викопали котлован, облаштовують основу під фундамент. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Ліквідація черг до дитячих садочків Дніпропетровщини – завдання Президента України Петра Порошенка. За три роки ми створили понад 4,3 тисячі нових місць для дошкільнят. Нині в регіоні «з нуля» будуємо дитсадочки в Обухівці, Підгородному, Іларіоновому, Романковому та Покрові. Нещодавно роботи стартували і в селі Старі Кодаки», – розповів Валентин Резніченко.

Старі Кодаки – стародавнє село у Дніпровському районі. Нині там проживає близько 2 тис. людей. Дитячого садка у місцевих мешканців не було ніколи.

«Найближчий садок – за 7 км. Батькам доводиться везти дітей автобусами та маршрутками – це дуже не зручно», – сказав мешканець села Старі Кодаки Микола Костів.

Вирішити проблему взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Розпочали «з нуля» будувати сучасний двоповерховий садочок. Підрядники вже вирили котлован, підготували поверхню для основи під фундамент.

«Ми давно чекали на садочок! Його будують прямо навпроти школи. Дуже зручно буде відводити сина на навчання до 1-го класу, а доньку – до дитсадка», – радіє мама 3-річної Олі Даша Пирогова.

Будівля буде теплою, енергозберігаючою та яскравою. Внутрішні приміщення – затишними і комфортними. Поряд зведуть ігровий майданчик, висадять дерева та кущі.

«Дитсадок буде дуже красивий, двоповерховий, матиме автономну котельню на альтернативному паливі», – зазначив директор Старокодацької школи Віктор Юнашев.

Садок прийме 80 дітей.


У Старих Кодаках «з нуля» будують дитячий садок - …


…вперше в історії села


Микола Костів: «Найближчий садок – за 7 км. Батькам доводиться везти дітей автобусами та маршрутками – це дуже не зручно»


Підрядники вже викопали котлован


Готують основу під фундамент


Садок буде двоповерховий


Віктор Юнашев: «Дитсадок буде дуже красивий, матиме автономну котельню на альтернативному паливі»


Навчальний заклад прийме 80 дітей


Даша Пирогова: «Ми давно чекали на садочок! Його будують прямо навпроти школи»


Пізніше тут зведуть ігровий майданчик, висадять дерева та кущі