www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
На різдвяний бал зареєструвалося понад сотню учасників АТО та волонтерів, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
В області триває підготовка до першого в Україні різдвяного балу «Мужність та грація». Його організовує ДніпроОДА та Центр допомоги учасникам АТО. Напередодні Різдва у віденському вальсі, полонезі та танго кружлятимуть понад сотню учасників АТО та волонтерів. А поки – кропіткі репетиції.


«Організовуємо перший в країні бал для учасників АТО та волонтерів. До свята мужності та грації долучаться понад 100 учасників, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – У такий спосіб допомагаємо нашим воїнам якнайшвидше адаптуватися до мирного життя. Ми вже провели з десяток спортивних змагань, фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

Ідея проведення балу виникла одразу після фестивалю «Пісні, народжені в АТО», розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Я жартівливо спитала у наших бійців: ну що, пісні вже заспівали, тепер проведемо конкурс «Танцюють майже всі»? На мій подив, чоловіки цю ідею підтримали, – розповіла Наталія Шуліка. – Учасники балу поринуть в атмосферу 19 століття. Танцюватимуть, братимуть участь у конкурсах, лотереях та іграх».

Підготуватися та гідно виступити на балу учасникам АТО та волонтерам допомагає хореограф Ірина Лєщенко. Відкриватиме свято танець полонез, далі учасники виконають віденський вальс і танго.

«Нині третя репетиція балу. Вчимо полонез. Його складність у переміщенні з фігури у фігуру. До того ж, треба не забувати тримати поставу, – розповіла Ірина Лєщенко. – Наші пари легко справляються з фігурами та кроками цього танцю. Очі горять, видно, що їм подобається».

Учасник балу – колишній боєць 20 батальйону Сергій Білецький – жартує: «На війні було простіше, ніж на паркеті. Я танцюю вперше у житті. Але мені подобається».

У захваті і Тетяна Кінах.

«Прийшла сюди разом з чоловіком, він учасник АТО. Ніколи не мали справу з танцями. Боялися, що будемо, наче слони. Але сумніви розвіялися після першої репетиції. Тут панує дружня атмосфера, всі розслаблені та багато посміхаються».

Відчути себе учасниками справжнього балу допоможуть смокінги та довгі сукні. Такий дрес-код вечора. Тим, хто не має змоги підібрати вбрання, хвилюватися не варто, зауважила партнер балу, керівник клубу історичного танцю «Відлуння» Марина Пєрвая.

«У відвідувачів нашого клубу багато суконь, які вони шили для себе. Танцюристи готові безкоштовно поділитися ними з учасниками балу. Гарний настрій буде у всіх», – зазначила Марина Пєрвая.

Різдвяний бал «Мужність та грація» відбудеться 24 грудня у КСК «Шинник». Охочі взяти участь можуть зареєструватися до 13 листопада за посиланням. Заявки приймаються також у Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: Дніпро, пр. О.Поля,1 (колишній пр. Кірова), Дніпропетровська ОДА, 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62.


Третя репетиція балу.


Учасники вчать полонез.


Боєць Сергій Білецький на паркеті вперше.


Чоловікові подобається.


У захваті і Тетяна Кінах.


Жінка насолоджується репетиціями і вже продумує образ.


Фея балу - Марина Пєрвая. Вона допоможе учасникам зі святковим вбранням.


Долучитися до репетицій можна до 13 листопада.


У Центрі допомоги учасникам АТО чекають на заявки.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
2 Учасники вчать полонез..jpg