www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Як перевести час у гроші: у ДніпроОДА для посадовців пройшов корисний семінар
Версія для друку Написати листа
Якісна регуляторна політика має починатися з ефективного діалогу бізнесу та влади. На цьому наголосила голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, яка завітала до Дніпропетровщини. В облдержадміністрації вона розповіла про новітні інструменти державного управління. Освоювали їх під час навчального семінару представники державної влади та місцевого самоврядування регіону.

Про ефективну комунікацію бізнесу та влади свідчить якісна регуляторна політика. На цьому під час візиту до Дніпропетровщини акцентувала керівник Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна. У ДніпроОДА вона провела семінар для посадовців регіону, на якому розказала про сучасну методику нормативного регулювання підприємницької діяльності.

«Щоб впроваджувати регуляторну реформу, держслужбовці повинні володіти прогресивними європейськими інструментами управління. Для цього проводимо по всій Україні навчальні семінари, – зазначила Ксенія Ляпіна. – Аби нормативне регулювання підприємницької діяльності було якісним, треба знати, як це робиться. Мета практикуму – навчити чиновників виробляти рішення сучасно та по-європейськи. Рішення будуть ефективними тоді, коли обговорювати їх з бізнесом».

У ДніпроОДА Ксенія Ляпіна презентувала одну із сучасних регуляторних методик – М-тест. За її словами, цей інструмент дозволяє оцінити витрати, які понесе бізнесмен після введення того чи іншого державного регулювання. «Новий для України регуляторний інструмент покликаний вдосконалити взаємини бізнесу та влади. Він допоможе зменшити витрати бізнесу на зайве регулювання, дозволить громадськості впливати на прийняття регуляторних рішень», – підкреслила вона.

«Регуляторна політика – ключовий інструмент взаємодії влади та бізнесу. Грамотна нормативна база допомагає підприємцям працювати ефективно та комфортно. Як створити бізнесу прозорі умови, розказуємо держслужбовцям на практичних семінарах», – зауважив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.

За новими знаннями до облдержадміністрації завітали близько ста посадовців Дніпропетровської області.

Навчальні семінари для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування поводить Державна регуляторна служба України за підтримки проекту USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Мета практикумів – поширити знання про нову європейську методику регуляторної політики.


У ДніпроОДА пройшов практичний семінар для посадовців регіону.


Про сучасну методику нормативного регулювання підприємницької діяльності розповідала керівник Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.


За новими знаннями до ОДА завітали близько 100 посадовців Дніпропетровської області.


Ксенія Ляпіна презентувала сучасну регуляторну методику – М-тест.


Інструмент дозволяє розрахувати витрати, які понесе бізнесмен після введення того чи іншого державного регулювання.


Навчальні семінари для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування проходять в Україні за підтримки проекту USAID «Лідерство в економічному врядуванні».
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор