Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


У 2018 році на Дніпропетровщині у системі електронних держзакупівель зареєстрували понад 68 тис лотів. За словами голови облдержадміністрації Валентина Резніченка, їх загальна сума – майже 49 млрд грн.

«Prozorro – ключовий фактор боротьби з корупцією, прозорості держзакупівель, підвищення довіри інвесторів, наголошує Президент України Петро Порошенко. За три роки роботи на Дніпропетровщині система продемонструвала переконливі результати – маємо вже тисячі успішних торгів та мільйони зекономлених держкоштів. Нині з сервісом працюють майже 14 тис підприємців області, які виграли тендери на суму понад 100 млрд грн», - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Найактивніша у Prozorro – Дніпропетровська ОДА. У 2018 році облдержадміністрація зареєструвала понад 17 тис лотів на 18 млрд грн.

На другому місці – Дніпровська міськрада: майже 11 тис лотів на 10,5 млрд грн. На третьому – Криворізька міськрада. У неї - майже 4,9 тис торгів на 2 млрд грн.

Влітку 2015 року Дніпропетровська ОДА однією з перших перевела держзакупівлі в Prozorro. У 2017-му вона успішно завершила понад 21 тис торгів – найбільше серед облдержадміністрацій.


У 2018 році на Дніпропетровщині у Prozorro зареєстрували понад 68 тис лотівFile Attachment Icon
ава.jpg