www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 листопада 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
До уваги одержувачів державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям
Версія для друку Написати листа
ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» від 02.06.2020 № 646-IX, який набув чинності 01 липня 2020 року , для призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, з метою уникнення зайвих сум переплати соціальної допомоги на дітей одиноким матерям (далі - допомога), управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації з липня 2020 року призупинило виплату допомоги одержувачам, яким допомога була призначена у максимальному розмірі у зв’язку з відсутністю доходу без поважних причин та які не підтвердили право на одержання допомоги після закінчення терміну у період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Враховуючи вищезазначене, рекомендуємо знайти змогу підтвердити право на отримання допомоги, тобто подати заяву та декларацію з необхідними документами уповноваженим особам об’єднаних територіальних громад.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації (05656) 9 11 97 або подати звернення на електронну адресу управління ap_uszn@ukr.net.


Управління соціального захисту населення
Апостолівської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор