Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


Це не Європа і не Америка. Ласкаво просимо проїхатися трасою Дніпро-Запоріжжя – відтепер дорога відповідає європейським стандартам. Перший в історії капремонт автомагістралі національного значення – на стадії завершення. Дорога вже із добротним покриттям. Зараз наносять розмітку і ставлять відбійники. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Капремонт доріг всередині населених пунктів, так само як і автомагістралей національного значення, – одне із головних завдань Президента України Петра Порошенка. Другий рік поспіль, кілометр за кілометром, на Дніпропетровщині приводяться до ладу траси у запорізькому, донецькому, полтавському та криворізькому напрямках. Від Дніпра до Запоріжжя і назад вже можна проїхати добротною дорогою із якісним покриттям», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Трасу державного значення Н-08 побудували ще у 80-ті. Рух на дорозі, що з’єднує два великих обласних центри, завжди жвавий – близько 12 тисяч автомобілів на добу. Покриття там давно було непридатним, а подекуди й навіть небезпечним для руху – через суцільні ями.

За капітальний ремонт траси до межі із Запорізькою областю взялися у 2017-му – зусилля об’єднали Укравтодор та Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині близько 40 км магістралі в обидва боки – із якісним покриттям, що відповідає європейським стандартам.

«Тепер траса хоч на дорогу схожа, рухатися нею – саме задоволення», – поділився водій Дмитро Євтушенко.

Зараз дорожники роблять «останні штрихи». Працюють відразу на двох ділянках. Біля Василівки наносять розмітку, поблизу Братського – встановлюють на розділовій смузі колесо-відбійний брус. Згодом оновлять і дорожні знаки.

«Нарешті можна їхати і не боятися, що десь ямка чатує і можна «улетіти» кудись, – розповів водій Олександр Анохов. – Дорога чудова, я дуже задоволений. І час на поїздку скоротився вдвічі».

Цьогоріч на Дніпропетровщині також ремонтують інші траси національного значення.Запорізька траса вже із новим асфальтом


Інтенсивність руху на автомагістралі – близько 12 тис авто на добу


Відтепер дорога від Дніпра до межі із Запорізькою областю –..


..із якісним покриттям,..


..що відповідає європейським стандартам


«Тепер траса хоч на дорогу схожа, рухатися нею – саме задоволення», – Дмитро Євтушенко


Загалом підрядники оновили близько 40 км дороги в обидва боки


Зробили і водовідводи


Олександр Анохов: «Дорога чудова, я дуже задоволений. І час на поїздку скоротився вдвічі»


Зараз дорожники роблять «останні штрихи»


Наносять розмітку –..


..біля Василівки,..


..встановлюють металеве бар’єрне огородження –..


..поблизу Братського


Згодом оновлять і дорожні знаки