www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 листопада 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Уряд послаблює карантинні обмеження
Версія для друку Написати листа
Уряд схвалив подальше послаблення карантину

На засіданні Уряду 3 червня було ухвалено рішення про подальше поступове зняття карантинних обмежень.

Виступаючи на засіданні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що зараз Україна продовжує перебувати на плато захворюваності. «Ось уже тиждень кількість тих, хто захворів, у нас фактично і не росте, і не падає. Тому ми маємо залишатися обережними та відповідальними», - підкреслив він.

При цьому Денис Шмигаль переконаний, що в більшості регіонів ситуація повністю контрольована. «Тому модель адаптивного карантину дозволила з 1 червня запустити чергову хвилю послаблення карантину. В більшості наших областей була дозволена робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, а також запустилося міжобласне та залізничне сполучення». З 5 червня ми запустимо внутрішні авіаперельоти, а з 15 червня закордонне авіасполучення.

Відповідно до змін, які Уряд вніс до Постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з 5 червня дозволяється:

   - приймання відвідувачів у приміщеннях закладів громадського харчування, за умови дотримання протиепідемічних заходів;

   - особам старше 60 років дозволяється не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;

   - проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м.кв;

   - проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Важливо: всі правила по дистанції та дезінфекції мають виконуватися!

Детальніше https://bit.ly/2MpDxer


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор