www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
5 грудня - Міжнародний день волонтера
Версія для друку Написати листа

  Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!

  Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

  У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

  Дуже приємно, що жителі Апостолівського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен - кожен мешканець Апостолівського району вніс хоча б частинку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

  Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.

  Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки вашій підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!

  Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

  Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

  Голова Апостолівської районної
  державної адміністрації Олександр Харченко
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор