www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
На Дніпропетровщині стартує новий проект, що допоможе розпочати власну справу переселенцям та демобілізованим, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Мрієте про власну справу, але бракує ідей для успішного старту? Не знаєте, де взяти гроші на розвиток бізнесу? 8 грудня у Дніпрі пройде безкоштовний форум для демобілізованих та переселенців, де знайдуться відповіді на всі запитання.


«Команда Дніпропетровської ОДА долучається до нового проекту. Його впроваджує Український Жіночий Фонд за підтримки USAID. Він орієнтований на демобілізованих та переселенців. Має два напрямки. Перший покликаний допомогти опанувати нову професію, знайти високооплачувану роботу, розширити бізнес. Другий стане у нагоді тим, хто лише мріє про власну справу, або бажає перенести її зі Сходу країни до нашого регіону. Подробиці – на регіональному форумі, що пройде 8 грудня у Дніпрі», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація тут.

«Під час форуму ми підкажемо, в якій сфері вигідніше відкрити бізнес. Розкажемо, як заручитися безкоштовною підтримкою консультантів та отримати гранти на реалізацію задуманого – від півтори до 12 тисяч доларів», – сказала партнер проекту у Дніпропетровській області Оксана Мирошниченко.

Початок 8 грудня о 9.00 за адресою: вул. Шолом-Алейхема, 4-26 («Менора»). Тривалість – 5 годин.


На Дніпропетровщині стартує новий проект, що допоможе розпочати власну справу переселенцям та демобілізованим
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTSBTFU.jpg