www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
40 тисяч жителів Нікополя та Нікопольського району матимуть стабільне водопостачання, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Стале водопостачання для 40 тисяч жителів та 30-відсоткова економія електроенергії – такі переваги нової насосної станції, яку зводять у Нікополі. Новий об’єкт буде комунальним і дозволить відмовитися від неякісних послуг приватної станції. Роботи завершені на 70%.


У Нікополі по вул. Алепова, 3 працює техніка і ведуться будівельні роботи. Це зводять «з нуля» сучасну автоматизовану насосну станцію.

Проект вирішить багаторічну проблему мешканців Нікополя та Нікопольського району. 40 тисяч жителів отримають стабільне водопостачання й економічно обґрунтований тариф. І місто відмовиться від неякісних послуг приватної компанії, яка продає воду споживачам за завищеною ціною.

Лад з водопостачанням наводить ДніпроОДА.

«Весь цей час люди купували воду у приватного підприємства. Це позначалося на вартості та якості послуг. Нова насосна дозволить не тільки покращити якість води, а й знизити витрати на її виробництво. У насосній встановлюють обладнання, яке дозволить знизити електроспоживання на 30 відсотків», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Будівництво насосної стартувало у вересні 2016-го. На сьогодні роботи виконані вже на 70%. Прокладено понад 4 кілометри водоводу, ведеться монтаж обладнання.

«Раніше раз на місяць в мережі траплялися аварії. Найбільше люди потерпали в літний період. Тепер проблем не матимемо: у нас буде нове обладнання, нові мережі. Важливо те, що все це робить область. Місто б довго будувало цю насосну самотужки», – зазначив начальник управління ЖКГ Нікополя Всеволод Зінченко.

Вода набиратиме швидкості завдяки двом насосам українського виробництва. За словами спеціалістів, потужність обладнання можна буде регулювати: знижувати вночі та підвищувати вдень чи влітку, як того просять мешканці віддалених районів.

Будівництво нової насосної планують завершити у 2017 році.

«Об’єкт складний, але ми намагаємося вкластися в строк, аби швидше дати людям воду. Ми привели до ладу й стару насосну комунальну станцію, яка працювала в режимі підкачки. Вона тепер буде в резерві», – розказав представник підрядної фірми Дмитро Мирний.

Житель Нікополя Сергій Лещенко про проблеми з водопостачанням знає не з чуток. Каже, вода про запас у квартирі є завжди. Часом, щоб прийняти ванну, доводиться чекати ночі – поки у мережі нормалізується тиск води.

«Зараз водопостачання стабільне, тиск води нормальний. Але тільки-но починається поливний сезон, напору не вистачає. На четвертий поверх вода не вижимає. Сподіваємося, як збудують нову насосну станцію, проблем з водою позбудемося», – каже чоловік.

Насосна станція у Нікополі – один з інфраструктурних проектів, які реалізує ДніпроОДА.

«У 2016-му будуємо та реконструюємо 21 водовід. Це 380 кілометрів водопровідних мереж. Стабільним водопостачанням забезпечуємо понад 180 тисяч людей. З них 55 тисяч води взагалі ніколи не мали», – наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.


У Нікополі працює техніка...


...ведеться будівництво.


Зводять «з нуля» нову насосну станцію.


Новий об’єкт буде комунальним і дозволить відмовитися від неякісних послуг приватної станції.


Насосну обладнають по-сучасному.


Насоси автоматизовані.


Привели до ладу стару насосну комунальну станцію, яка працювала в режимі підкачки. Вона буде в резерві.


« Важливо те, що все це робить область. Місто б довго будувало цю насосну самотужки», – зазначив Всеволод Зінченко.


Будівництво нової насосної планують завершити у 2017-му.


«Об’єкт складний, але ми намагаємося вкластися в строк, аби швидше дати людям воду», – розказав представник підрядної фірми Дмитро Мирний.


Інфраструктурний проект вирішить багаторічну проблему мешканців Нікополя та Нікопольського району.


Житель Нікополя Сергій Лещенко каже, вода про запас у квартирі є завжди. Часом, щоб прийняти ванну, доводиться чекати ночі – поки у мережі нормалізується тиск води.


40 тисяч жителів тепер матимуть стабільне водопостачання та економічно обґрунтований тариф.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTMJB78.jpg