www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
ДніпроОДА не дала залишитися без води близько мільйону людей, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Воді бути. На Дніпропетровщині попередили можливе відключення води у близько мільйона мешканців Дніпра та Кам’янського. Її могло не стати через великі борги Аульського водоводу перед «ДТЕК Дніпрообленерго». Конфлікт вирішили у Дніпропетровській ОДА. Домовленості закріпили меморандумом.


Близько 360 мільйонів гривень. Таку суму винен Аульський водовід підприємству «ДТЕК Дніпрообленерго». Борг за електроенергію накопичувався роками. Розрахуватися комунальне підприємство не могло через брак коштів. Вирішити ситуацію допомогли б 285 мільйонів гривень, які Аульському водоводу винні «Дніпроводоканал» Дніпра та «Міськводоканал» Кам’янська. Та вони гроші не повертали.

Складний ланцюжок з боргів тягнувся роками. Аульський водовід опинився на межі відключення. Це означало, що близько мільйона мешканців Дніпра та Кам’янського могли залишитися без води.

За вирішення проблеми взялася команда Дніпропетровської ОДА. ЇЇ очільник провів ряд зустрічей з усіма сторонами. Ситуацію врегулювали.

«Ми працюємо вже не перший рік. За цей час навчилися один-одного чути. Пам’ятаємо, як усі починали. Завжди шукали винного. Радію, що ми навчилися в нашій області шляхом переговорів та довгих переконань цього не робити. Тепер працюємо над питанням «що робити». Адже за все відповідальні не наші «попередники», а ми», - сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Підприємствам, що винні гроші, списують усі штрафні санкції та інфляційні нарахування. Борг повертатимуть частинами впродовж п’яти років. Такі домовленості скріпили меморандумом, який сьогодні підписав очільник регіону, облрада, керівництво «ДТЕК Дніпрообленерго» та голови міст-боржників.

«Пропоную з цього меморандуму започаткувати в області спадкоємність влади. Адже саме вона відповідає за свої дії і перед енергетиками, і перед мешканцями. Дякую усім сторонам цього меморандуму за розумний компроміс та конструктивну позицію. Зі свого боку команда Дніпропетровської ОДА докладе всіх зусиль, щоб він виконувався не шляхом тиску, а шляхом надходження необхідних ресурсів. Меморандум не має стати просто декларацією», - зазначив Валентин Резніченко.

Такий меморандум був вкрай необхідним, наголошує директор з дистрибуції та збуту електроенергії «ДТЕК Енерго» Ігор Маслов.

«Компанія вже не могла тягнути такий вантаж боргів. Сьогодні підписаний документ, який дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє. Важко передати, яка величезна робота передувала такій події. Дякую усім сторонам і особисто – губернатору. Без координуючої та об’єднуючої ролі Валентина Резніченка такого меморандуму не було б», - сказав він.


Меморандум про співробітництво підписали керівники області, енергетики, міські голови.


Близько мільйону мешканцям Дніпра та Кам'янського не дали залишитися без води.


Водоканали розрахуються з боргами за п'ять років.


До сьогодні проблема з боргами не вирішувалась 10 років, - Ігор Маслов.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTBKNRA.jpg