Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


Від підводного душу-масажу та лікувальних грязей до театротерапії. Вже понад 300 АТОвців прийняв цьогоріч реабілітаційний центр у Дніпрі, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Турбуватися про тих, хто пожертвував власним здоров’ям заради миру в рідній країні, – обов’язок держави. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Відкриваємо в області сучасні реабілітаційні центри. В них – допомога по-європейськи. З демобілізованими працюють лікарі, фізіотерапевти, психологи, – сказав Валентин Резніченко. – Цьогоріч таку програму оздоровлення у реабілітаційному центрі Дніпра вже пройшли понад 300 АТОвців».

У реабілітаційному центрі Дніпра – різноманіття процедур. Підводний душ-масаж, вихрові ванни, вакуум-масаж, магнітолазерна терапія. Відновити здоров’я також допомагають лікувальні грязі, озокерит, вулканічний пил. З ноу-хау – арт- та театротерапія.

Зазвичай курс реабілітації у закладі триває від 17 до 21 дня. Відновити своє здоров’я тут можуть всі учасники бойових дій, а також батьки і дружини загиблих АТОвців. Все – безкоштовно. За направленням слід звертатися до сімейного лікаря або безпосередньо до центру за адресою: Дніпро, пл. Соборна, 14.

Цього літа на Дніпропетровщині запрацював ще один реабілітаційний центр. Він на базі лікарні «Солоний лиман» в селі Новотроїцьке Новомосковського району. Нині заклад прийняв вже першу групу бійців.