www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Ukraine International: новий спорткомплекс на лівому березі Дніпра вперше прийматиме міжнародний турнір з бадмінтону
Версія для друку Написати листа
Юні бадмінтоністи Чехії, Казахстану, Угорщини, Молдови та України з’їдуться у Дніпро на міжнародний турнір. Він стартує 14 вересня у нещодавно відкритому новому спорткомплексі «Олімпія+». Протягом п’яти днів демонструватимуть свою майстерність понад півсотні спортсменів, більше двох десятків з них – із Дніпропетровщини.


Новий спорткомплекс, який нещодавно збудували на лівобережжі Дніпра, уже приймає змагання. З 14 по 17 вересня тут проходитиме міжнародний юніорський турнір з бадмінтону Ukraine International.

Його учасники – понад півсотні спортсменів до 19 років з Молдови, Казахстану, Чехії, Угорщини.

Україну представлятимуть понад 40 чемпіонів та майстрів спорту. Демонструватимуть свою спритність на корті бадмінтоністи із Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Миколаївської, Вінницької, Львівської, Луганської та Київської областей.

Дніпропетровщина триматиме кулаки за понад два десятки бадмінтоністів. Медальні сподівання подають Данило Боснюк, Євгенія Паксютова, Данило Шевченко.

Учасники змагатимуться за олімпійською програмою в одиночних, парних і змішаних категоріях. За результатами оберуть спортсменів, які відправляться на юніорський Чемпіонат Європи-2017.

«Ми тільки-но відкрили у Дніпрі новий спорткомплекс, і він уже приймає перші змагання. Це перший об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. У спорткомплексі створені комфортні умови для тренувань і змагань різних рівнів. Спортсменам яскравої гри та гідних результатів», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Приєднатися до команди вболівальників може кожен. Змагання відбуватимуться в «Спорт Арені OLIMPIA+» за адресою: Дніпро, вул. Аржанова, 12Б. 14 вересня – попередні ігри. Урочисте відкриття – 15 вересня о 13.00. 16 вересня ігри розпочнуться о 10.00. Фінал – 17 вересня о 10.00.

Дніпро прийматиме змагання з бадмінтону міжнародного рівня вже вшосте.
Новий спорткомплекс на Аржанова, 12Б вперше приймає турнір з бадмінтону міжнародного класу.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор