www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Тепло в оселях мешканців Дніпропетровщини – відповідальність очільників міст, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
1,8 млрд. грн. сплатили теплопостачальники Дніпропетровщини за газ цього року. Це на 10% більше від нарахованого за спожитий енергоресурс. Однак борги минулих років тягнуть назад. Тому частина коштів, сплачених у 2016 році, пішла на погашення старих боргів. З огляду на це НАК «Нафтогаз України» зарахував підприємствам лише 73% оплати за цей рік. У Дніпропетровській облдержадміністрації закликають керівників міст та теплопостачальних підприємств – не збавляти темпів й щомісяця забезпечувати необхідні обсяги оплати за спожитий газ.


«За останні 10 років теплопостачальники заборгували за газ майже 4,5 млрд. грн. Це колосальна сума. 2015-го постало питання про відключення газу нашим підприємствам. Це означало, що мешканці Дніпропетровщини могли залишитися взимку без опалення. Дніпропетровська ОДА взяла це питання під свій контроль. На сьогодні теплопостачальники 100% сплачують за спожитий газ. Однак попереду новий опалювальний сезон. Всі керівники міст та теплопостачальних компаній мають пам’ятати про борги минулих років та про стовідсоткову оплату за поточне споживання під час нового опалювального сезону. Тепло в оселях людей – ваша відповідальність», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Після серйозної розмови в ОДА на початку 2016 року, теплопостачальники Дніпропетровщини вперше за останні 10 років почали повністю сплачувати за спожитий газ. У лютому і березні більшість підприємств області розрахувалися на 100%.

З квітня газ не споживався, однак тепловики регіону продовжували сплачувати накопичені борги. До осені погасили 522 млн. грн. – це майже 150% від взятих на себе зобов’язань.

Загалом, із січня по вересень підприємства сплатили майже 1,8 млрд. грн.

Цьогоріч розрахунки теплопостачальників за газ зросли на 40%.


Тепло в оселях мешканців Дніпропетровщини – відповідальність очільників міст


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTW7U93.jpg