www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Театр став ближчим: які умови створені в оперному для людей з обмеженими можливостями?
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині полегшують життя людей з обмеженими можливостями. Сьогодні вони мають безперешкодний доступ до академічного театру опери та балету у Дніпрі. Для інвалідів у закладі культури коштом обласного бюджету змонтували пандус, спеціальний підйомник та облаштували санвузли.


«В області близько 20 тисяч соціальних об’єктів мають необхідні зручності для інвалідів. Це лікарні, заклади освіти і культури, парки, сквери. Тепер для людей з обмеженими можливостями став доступний і обласний театр опери та балету. До вирішення проблеми підійшли комплексно. Коштом обласного бюджету заклад обладнали всім необхідним – від пандусу до ліфта. Такі ж умови створять у театрі російської драми, художньому музеї та обласній бібліотеці для дітей», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Люди з обмеженими можливостями потребують особливої підтримки. Аби вони відчували себе впевнено, на Дніпропетровщині покращують умови їхнього життя. Нині інваліди мають безперешкодний доступ до академічного театру опери та балету у Дніпрі.

Роботи тут здійснювалися в три етапи.

Зліва від входу в оперний змонтований пандус. Він дозволяє людині в інвалідному візку максимально безпечно і швидко спуститися, а також піднятися до театру. «Конструкція зроблена за всіма нормативами. Невеликий уклін, неслизьке покриття, спеціальні поручні», – зазначив начальник управління містобудівництва та архітектури Дніпропетровської ОДА Ігор Богданов.

До глядацької зали «візочники» тепер можуть дістатися без сторонньої допомоги на спеціальному ліфті. Його вантажопідйомність – 250 кілограмів.

Санвузли реконструйовані таким чином, аби люди з інвалідністю могли користуватися ними без проблем.

«Це справжнє свято для нас, людей з інвалідністю. Тепер театр став доступний, тут є всі зручності. Це говорить про те, що ми не відрізняємося від інших людей. Це ознака цивілізованого світу. Дякуємо обласній владі», – каже керівник Дніпропетровського об’єднання інвалідів «Творчість» Тетяна Шелюг.

Подібне проектне рішення планують розробити і для театру російської драми ім. Горького.

Сьогодні коштом облбюджету поліпшують умови для інвалідів у художньому музеї Дніпра та обласній бібліотеці для дітей.

На Дніпропетровщині – понад 190 тисяч людей з обмеженими фізичними можливостями.


Для людей з обмеженими можливостями створені комфортні умови в академічному театрі опери та балету у Дніпрі.


Змонтували пандус.


Він дозволяє людині в інвалідному візку максимально безпечно і швидко піднятися до театру.


До глядацької зали «візочники» тепер можуть дістатися на спеціальному ліфті.


Піднімаються й опускаються без сторонньої допомоги.


«Конструкція виконана за всіма нормативами. Невеликий уклін, неслизьке покриття, спеціальні поручні», – зазначив головний архітектор області Ігор Богданов.


Санвузли реконструйовані з урахуванням можливостей інвалідів.


«Це справжнє свято для нас, людей з інвалідністю. Тепер театр став доступний, тут є всі зручності. Це ознака цивілізованого світу. Дякуємо обласній владі», – каже Тетяна Шелюг.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
3.JPG