Апостоловський район
www.apost-rn.dp.gov.ua


До відома мешканців Апостолівського району!

В Апостолівському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». Тому 22 травня 2019 року в приміщенні Апостолівської районної державної адміністрації відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Порядком денним даного засідання було відпрацювання переліку підприємств, установ та організацій мінімізаторів Апостолівського району сформованого головним управлінням Пенсійного фонду України.
На засідання було запрошено 21 суб’єкт господарювання району, в яких за даними звітності були порушення норм чинного законодавства, а саме: нараховування заробітної плати найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімуму, укладання договорів цивільно-правового характеру більш ніж на рік, не надання повідомлення про прийняття на роботу та інші порушення. Кожному з присутніх на засіданні було проведено роз’яснювальну роботу та надані консультації.
Рекомендуємо підприємцям суворо дотримуватися чинного законодавства, а громадянам про факти порушень інформувати управління соціального захисту населення за телефоном 94238.


Управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації