www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
В Апостолівській райдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди 100-річчя державної служби України
Версія для друку Написати листа
23 червня у великій залі Апостолівської райдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби України.

    У початку святкового концерту було зачитано привітання Президента України з нагоди відзначення професійного свята та представлено короткометражний фільм про становлення та запровадження державної служби в Україні.


    Почесними гостями урочистого заходу були ветерани державної служби, які багато років були уповноважені на виконання функції держави та представники державних установ, закладів району, редактор КП «Редакція газети «Апостолівські новини» та знімальна група ТРК «Атлант».


    У заході взяли участь Вірьовка С.М, помічник народного депутата України Д.Ю.Шпенова та депутат Дніпропетровської обласної ради Доценко Л.С., які вручили цінні подарунки та нагородні відзнаки заслуженим працівникам державної служби в Апостолівському районі.


    Також у ході урочистостей були нагороджені працівники Апостолівської райдержадміністрації, які приймали участь у І турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор