www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
4,5 мільйона гривень на реалізацію грантових проектів залучив Центр грантрайтінга при ДніпроОДА, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Дні кар’єри, «Мандрівний театр», тренінги для об’єднаних громад, медичне обладнання для лікарень – такі грантові проекти втілює в життя Центр міжнародного грантрайтінга при ДніпроОДА. На їхню реалізацію було залучено 4,5 мільйона гривень від міжнародних організацій-донорів. Проекти здебільшого спрямовані на соціальну та культурну адаптацію постраждалих від конфлікту в зоні АТО. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.


«Центр міжнародного грантрайтінга при ОДА розробляє і втілює грантові проекти, залучає під них міжнародні кошти. Реалізовувати проекти допомагають європейські партнери. Першорядні сфери – енергоефективність, децентралізація, підтримка малого та середнього бізнесу. Окрема увага програмам підтримки бійців АТО та переселенців. За рік роботи Центр залучив 4,5 мільйона гривень. Наразі підготовлені до реалізації ще чотири нових грантових проекти», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Перший успішний проект Центру грантрайтінга – «Дні кар’єри». Його втілено наприкінці 2015 року в Павлограді, Нікополі, Кам’янському та Кривому Розі. Переселенців учили правильно складати резюме, проходити співбесіду, заповнювати документи та будувати ефективний бізнес. У практичному семінарі взяли участь понад півтисячі людей, третина з них знайшла роботу.

Ще один проект – тренінги з грантрайтінга. 16 об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини протягом літа вчили розробляти грантові проект, залучати під них гроші та втілювати проекти у життя. Семінари провели фахівці Центру за підтримки ПРООН в Україні й Уряду Японії. Навчальна програма стартувала на початку липня в Апостолівській громаді, фінішувала наприкінці серпня – у Слобожанській. Результатом стали 20 грантових проектів. Частина з них спрямована на соціальну адаптацію переселенців.

Долучити дітей-переселенців до культурної спадщини нашого краю покликаний проект «Мандрівний театр». Він подорожує школами області вже місяць. У складі творчої групи – актори обласного академічного молодіжного театру. Вони допомагають молоді з Донбасу відкривати Україну по-новому. Головний посил проекту – «Переселенці – не гості, вони – вдома». Його профінансувало німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

Черговий проект – комплектація обладнанням медичних закладів Дніпропетровщини, які надають допомогу постраждалим із зони АТО. Необхідне устаткування від Німеччини майже на 3 мільйони гривень отримають дитячий психоневрологічний санаторій №4 у Дніпрі, Нікопольський спеціалізований центр медично-соціальної реабілітації дітей та обласна фізіотерапевтична лікарня «Солоний лиман».

Центр грантрайтінга при ОДА працює з осені 2015-го. У його планах – створення телепрограми «Переселенець», організація етнографічних подорожей Дніпропетровщиною, проведення всеукраїнського фестивалю творчості серед переселенців, організація пожежно-рятувальних підрозділів у дев’яти об’єднаних громадах області. Проекти планують втілити найближчим часом. Наразі Центр визначається з партнерами, які нададуть фінансову допомогу. Загальний бюджет – майже 70 мільйонів гривень.

Якщо у вас є цікаві пропозиції, звертайтеся до Центру міжнародного грантрайтінга за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1, облдержадміністрація, тел.: (056) 742-70-73.


4,5 мільйона гривень на реалізацію грантових проектів залучив Центр грантрайтінга при ДніпроОДАВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTMSOY8.jpg