www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Мери міст повинні особисто контролювати своєчасні розрахунки за газ, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Керівники міст та теплопостачальних організацій відзвітували в ДніпроОДА про розрахунки за газ. Жодне місто ще не виконало зобов’язання за листопад. Не сплатять по рахунках за спожитий газ до кінця місяця – газопостачальники перекриють вентилі. Тепло в оселях людей – відповідальність очільників міст. На цьому наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Графіки розрахунків є, зобов’язання керівників підприємств і міст також є. Назад шляху немає. Необхідно сплачувати рахунки. В іншому випадку газопостачальники газ відключать. І тисячі мешканців залишаться без опалення. Це відповідальність очільників міст та керівників теплопостачальних компаній», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Жодне місто ще не виконало зобов’язання за жовтень та листопад. Стабільно розраховуються та обіцяють до кінця місяця закрити всі фінансові питання «Дніпровські міські тепломережі» Дніпра, КП «Тепломережі» Кам’янського та «Жовтоводськтепломережа».

Критична ситуація у «Криворіжтепломережі», Криворізької ТЦ, «Новомосковськтеплоенерго», Дніпровської ТЕЦ, що у Кам’янському та КП «Теплоенерго» у Дніпрі. Вони до кінця місяця мають сплатити десятки мільйонів гривень. Очільник регіону Валентин Резніченко закликав керівників міст взяти ситуацію під контроль та вирішити проблему.

Керівники міст та теплопостачальних підприємств підписали зобов’язання перед НАК «Нафтогаз України» про 100% сплату рахунків за поточне споживання газу та часткове щомісячне погашення старих боргів. Кожен керівник назвав конкретну суму, яку буде сплачувати щомісяця. В очільників міст та керівників підприємств залишається менше тижня, щоб виконати свої обіцянки.


Мери міст повинні особисто контролювати своєчасні розрахунки за газ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор