www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 27 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
ДніпроОДА допомагає знайти роботу молодим айтішникам, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Дізнатися, як знайти роботу, пройти співбесіду та стажування у провідних компаніях, а також поспілкуватися з роботодавцями тет-а-тет. Таку можливість для починаючих програмістів області надала Дніпропетровська ОДА спільно з IT-активістами. До їх спільного проекту – дня кар’єри «Profit Day» – долучилися близько чотирьох сотень учасників.


«Дніпропетровська ОДА зацікавлена у талановитих IT-фахівцях, які готові розвивати наш регіон. Ми не лише співпрацюємо з вже відомими компаніями, але й долучаємо до роботи молодих спеціалістів, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – День кар’єри «Profit Day» допоможе молодим хлопцям та дівчатам регіону дізнатися більше про ринок IT, дослухатися до порад професіоналів, познайомитися з роботодавцями, долучитися до нових проектів».

На дні кар’єри «Profit Day» справжній ажіотаж. Бажаючих потрапити на безкоштовні презентації, майстер-класи та тренінги від провідних ІТ-компаній – близько чотирьох сотень людей. Серед них – і Костянтин Ваділо.

«Нині я ще навчаюсь, мій напрямок – front-end розробка, проте вже підшукую варіанти для заробітку», – поділився хлопець.

Один зі спікерів «Profit Day» – Олексій Деркач – розповідає саме про те, як отримати першу роботу.

«Ділюся власним життєвим досвідом, – розповідає QA Team Leader у компанії «Anadea Inc». – Головне – бути активним, наполегливим і ніколи не припиняти вчитися, адже IT-галузь неймовірна динамічна. Тут не можна бути консерватором».

Тих, хто надихнувся порадами тренерів, вже чекають потенційні роботодавці. Серед них – Марія Ващук, HR менеджер компанії «Цитрус», що займається продажем гаджетів та електроніки.

«Наша компанія динамічно розвивається, ми розширюємо штат, тому маємо багато вакансій. Зокрема, шукаємо IT-експертів. Сьогодні вже познайомились з кількома кандидатами», – розповіла Марія Ващук.

Не лише роботу, але й навчання пропонують на «Profit Day».

«Я представляю «SoftServe». Це найбільша IT-компанія країни. У нас є академія, куди ми набираємо людей на конкурсній основі. Перевага у тих, хто має базові основи програмування, знає англійську, – зазначила HR Marketing Specialist в компанії «SoftServe» Ксенія Бенклер. – Найстаранніших учнів ми працевлаштовуємо».

«Profit Day» проводиться у Дніпрі вже вдруге, проте не востаннє, розповіла одна з організаторів заходу Наталя Кулінська, волонтер «Центру зайнятості вільних людей». Долучатися до подальших зустрічей можуть усі бажаючі. Участь – безкоштовна.

День кар’єри «Profit Day» – це всеукраїнський проект, який реалізується за підтримки Міністерства молоді та спорту України та ГО «Молодіжний центр працевлаштування». Нині до нього приєдналися понад півтора десятки міст. У Дніпрі зустріч допомогли організувати ГО «Центр зайнятості вільних людей», «ІТ Рух Дніпро», навчальний центр «Level Up», Академія IMT, Дніпропетровська ОДА.


День кар’єри у Дніпрі.


Profit Day зібрав близько 400 учасників.


Тренінги від провідних ІТ-компаній зібрали повні зали.


Про досвід успішних айтішників слухають навіть стоячи.


Поруч майданчики, де можна поспілкуватися з роботодавцями.


Компанії на будь-який смак.


Максимум корисної інформації.


Учасники Дня кар'єри використовують усі можливості.


Кожен знайшов те, що шукав.





Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор



File Attachment Icon
ATTMSS2O.jpg