www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Управління соціального захисту населення Апостолівської районної державної адміністрації оголошує конкурс
Версія для друку Написати листа
Управління соціального захисту населення

Апостолівської районної державної адміністрації оголошує конкурс

Управління соціального захисту населення Апостолівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи, головного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення, виплати пенсій та з питань соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації та головного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення, виплати пенсій та з питань соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації на час відсутності основного працівника, який знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (до дня фактичного виходу основного працівника з відпустки по догляду за дитиною) відділу контролю за правильністю призначення, виплати пенсій та з питань соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації.
Вимоги до кандидатів: начальника відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи - вища освіта за освітньо –кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року, вільне володіння державною мовою;
Головного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення, виплати пенсій та з питань соціально-трудових відносин - вища освіта за освітньо –кваліфікаційним рівнем ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою.
До конкурсної комісії подаються такі документи:
1. Копія паспорта громадянина України.
2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
5. Заповнена особова картка встановленого зразка ( форма № П2-ДС).
6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Термін прийняття документів на конкурс з 06 вересня по 29 вересня 2016 року до 17:00, з дня опублікування оголошення.
Конкурсна комісія працює за адресою: м. Апостолове, вул. Визволення, 36, другий поверх, кабінет 3. Довідки за телефоном: 9 12 86, офіційна веб – сторінка Апостолівської районної державної адміністрації info@ aprda.dp.gov.ua
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор