www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Реабілітація бійців за кордоном, нове обладнання для лікарень та конкурс бізнес-проектів: головні події тижня від ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа
Реабілітація бійців АТО та навчання дітей-переселенців за кордоном, гуманітарна допомога для лікарень, конкурс бізнес-планів для молоді. Про ці та інші події з життя Дніпропетровщини на щотижневому публічному звіті в ОДА розповів радник очільника області Віталій Литвин.

На реабілітацію до литовського медцентру Друскінінкай поїхали двоє бійців АТО, розповів радник. Наступного місяця на лікування за кордон відправляться ще 4 хлопці. Загалом за два роки Литва прийняла на реабілітацію 120 бійців.

До Литви поїхали й 10 дітей переселенців та загиблих бійців АТО. Майже рік вони навчатимуться в міжнародній школі. Всі витрати закордонні партнери взяли на себе: проживання, харчування, цікаві екскурсії. Протягом навчального року діти отримуватимуть стипендію.

«Минулоріч ми вже відправляли 15 дітей на навчання до Вільнюса. Там хлопці та дівчата провели 9 місяців. Шість школярів, які за підсумком року набрали найвищі бали, продовжать навчання у Вільнюсі. Для них це хороший шанс в майбутньому отримати вищу освіту в одному з іноземних вишів», - повідомив Віталій Литвин.

Вже восьма лікарня Дніпропетровщини отримала гуманітарну допомогу від благодійної організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». До лікарні швидкої допомоги доставили багатофункціональні ліжка й сучасні медінструменти.

Цьогоріч обладнання та витратні матеріали від закордонних партнерів отримають й 15 амбулаторій Дніпропетровщини. Їх надасть німецьке товариство GIZ.

2 проекти, розроблені молоддю регіону, будуть представляти Дніпропетровщину у фіналі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів. «Загалом на регіональний етап конкурсу подали 82 проекти, 8 - боролися за першість у фіналі. Авторам найбільш перспективних проектів ми допоможемо знайти інвесторів», - зазначив Віталій Литвин.

Продовжує роботу пряма лінія для підприємців при Дніпропетровській ОДА. За п'ять місяців роботи звернулося 200 людей. Здебільшого їх цікавили питання податків, виділення землі, правового захисту. На всі питання підприємці отримали розширені консультації.

Переглянути щотижневий публічний звіт Дніпропетровської ОДА можна тут.


Бійці АТО поїхали на реабілітацію за кордон.


Діти бійців АТО та переселенців відправилися на навчання до Литви.


Лікарня Дніпропетровщини отримала гумданітарку із Франції.


2 проекти представлять Дніпропетровщину в фіналі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів. Це проект зі створення батутного центру та відеоматеріалів для людей з вадами слуху.


Про життя області за останній тиждень...


та плани на майбутнє...


розповів Віталій Литвин під час щотижневого звіту Дніпропетровської ОДА.


Новий звіт від обласної влади - вже наступного понеділка.


Реабілітація бійців за кордоном, нове обладнання для лікарень та конкурс бізнес-проектів: головні події тижня від ДніпроОДА


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTHLJLW.jpg